Skocz do zawartości

Stable od xiaomi.eu - dyskusja ogólna


Rafullo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zachęcam wszystkich zainteresowanych romami stable od xiaomi.eu do podzielenia się wrażeniami a także zadawania pytań. Ja posiadam 7.3.2 i szczerze polecam wszystkim którzy nie chcą być królikami doświadczalnymi w romach dev...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, luki! napisał:

Jaka jest różnica między stable od xiaomi.eu od stable od miui.com ?

Chyba taka sama różnica jak china dev i xiaomi.eu tylko w tym przypadku zamiast na china dev bazują na china stable. (na miui.com są oryginalne romy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Big00s napisał:

Lepiej zrobić full wipe. Ja zrobiłem wipe wszystkiego włącznie z partycja "/system" i pamięcią wewnętrzną, oprócz kary SD.

Już go postawiłem, chodzi ok, zobaczymy po kilku dniach czy będzie różnica z dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pawel978 napisał:

Już go postawiłem, chodzi ok, zobaczymy po kilku dniach czy będzie różnica z dev.

Kolego mam prośbę daj znać po jakimś czasie jak odczucia z użytkowania tego romu bo też się zastanawiam czy nie przejść z dev na stable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram xiaomi.eu dlatego że jest bardziej okrojony od oficjalnych, wydaje mi się lżejszy bez zbędnych rzeczy. Wcześniej również polski język, teraz podobno nawet w global stable jest polski. Sprawdziłem od razu i problem z żyroskopem na stable również jest nierozwiązany, przy automatycznej jasności ekranu ścinają mi się filmy w bardzo ciemnych pomieszczeniach. Więc pod tym względem stable nie różni się od dev, ani oficjalnego żadnego. Więcej o samym stable napiszę w weekend, po kilku dniach użytkowania, póki co płynność przynajmniej taka jak na dev (jak nie lepiej, czyli bardzo szybko i płynnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyraźny zawód, skoro dalej akcelerometr i żyroskop leżą jak tylko się ściemni.

Chyba pozostaje liczyć możliwe że złudnie że MIUI 8 naprawi ten problem ale zanim ono pojawi się na Global Stable minie pewnie sporo czasu, wcześniej pojawi się na Dev więc i na nim pozostaję. 

Oby się tylko nie okazało że to jakaś wada sprzętowa w wersji ze Snapem i na zawsze już tak pozostanie, bo na wersji z Mediatekiem problem nie występuje a to wprost nieprawdopodobne że tyle czasu i przez tyle wersji softu ile już wyszło nie zostało to poprawione skoro byłby to bug w sofcie.

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam stable od pierwszej wersji jaka był na RN3Pro od xiaomi.eu i mogę szczerze powiedzieć że w wersji 7.3.2 wszystkie błędy ze stable 7.2.x zostały zlikwidowane. Na 7.2.x np był problem z rzucaniem zdjęć z galerii na tv, tu juz działa wyśmienicie. I co do galerii przynajmniej nie ma tej ikonki chmury na miniaturach - która to bardzo mnie drażniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z przejściem z 6.5.12 na stable 7.3.2 robiłem full wipe razem z systemem oraz pamięcią wewnętrzną lecz telefon dalej zatrzymuje się na ikonie mi.com ładowania systemu. Co może być tego przyczyną ? 

A w jaki sposób próbujesz wgrać nowy soft? Przez TWRP?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stable xiaomi.eu 7.3.2.0 dwie doby bez ładowania i jeszcze by trochę dłużej pociągnął. Użytkowany dość intensywnie w kiepskich warunkach jeśli chodzi o zasięg. Trochę 3G, rozmów telefonicznych, Wi-Fi, Tidal, Netflix, Youtube, Facebook i Messenger. Dużo Messengera... Tak więc wynik na baterii jak najbardziej na plus. Lepiej jak na Dev.

65b3379f46e129a526ffc7eda413d935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka jak włączyć takie coś w opcjach

05a021a0b644cf9daf317b2de86e0f2b.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

To gestami robisz jak jesteś w tej opcji czyszczenia. Zastosuj gest zmniejszania i zwiększania dwoma palcami

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...