Skocz do zawartości

Dron xiaomi


Rekomendowane odpowiedzi

Drobny update od Niky z IBG:

 

Cytat
Now the customers who received their UAV feedback they can not log in and can not use it well, we will check it and give you a reply later
 
Best regards,
Niky

Wiec - dlatego sie czeka. Nikt nie moze sie zalogowac na apke nawet ci co maja drona i chyba ogolnie ze sterowaniem sa jakies problemy. Powiem wam, ze troche to bublem smierdzi. Xiaomi xiaomim ale bubel to bubel. Czekam nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci mówię że ściema. Wszyscy tu polecają IBG a zawsze coś modzili.

Masz jaki kolwiek opis o problemach na oficjalnym forum xiaomi ?

NIE

Dron już zaczyna tanieć widziałem po 400$ więc wiesz.

Masz 1 taki przypadek wystarczy włożyć igłę i zresetować  potem:

Solution for my problem was:
1. Create new Xiaomi Account (its log int app)
2. Try 100x times to update software and finally after 100x try its start to update
3. Change language in phone setting to English (its cure this error i listed before)

Drone is flying smooth now :)

http://en.miui.com/thread-308024-1-1.html

 

Po prostu jak to xiaomi problemy na innych językach. 

Masz tam wpis nawet accesories 4you że WŁAŚNIE NA POLSKIM nie działa.

Ale to nie jest chyba powód by zwlekać z wysłaniem drona czyż nie ?

Bo każdy sprzedawca wysyłał by drony by nie być stratnym. A potem jakoś się tłumaczył i przepraszał. 

Ale oni po prostu chcą zarobić.

 

Ja bym odwołał zamówienie poczekał jeszcze miesiąc. Zrobią soft i kupił 100$ taniej.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jedyna mądra opcja zakupu drona to sklep Spemall, ponieważ mają przesyłkę "EU Express", więc nie musimy doliczać żadnego VAT'u, cła i innych ciekawych opłat.
https://www.spemall.com/Xiaomi-Mi-Drone-FPV-4K-Support-Dismountable-Gimbal-APP-Transmitter-Dual-Control-Mode-UAV-RC-Quadcopter_g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie: Jest! w drodze ;) Jutro go bede mial. Niky z IBG troche mnie wystraszyla mowiac ze dziala tylko pod iOS. Znalazlem przed chwila apk ktora laczy sie z kontem xiaomi i calkiem niezle to wyglada, ale nie jestem oczywiscie w stanie sprawdzic tego bez drona. 

Apk znajdziecie tutaj: http://app.xiaomi.com/detail/389936

Szkoda, ze nie ma angielskiej wersji ale zobaczymy, moze ktos to zrobi. Wie ktos moze czy da sie przetlumaczyc apk korzystajac chodzby z google translate? Wiecej info jutro, plus moze zdjecia ;)

 

EDIT: jest tez drobny tutorial dla tych co maja problem z firmwarem - NIE WGRYWAJCIE FIRMWARE Z ANGIELSKIEJ WERSJI!!! ponoc jest cos zwalone i gps nie chce sie ladowac. Wiecej tutaj: http://en.miui.com/thread-318549-1-1.html

Edytowane przez didny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja app'ki https://www.dropbox.com/s/c3dbhrfw2q9ol8y/signed_Mi-Drone_0.0.41-cn-en-de.apk

testowana przez ht.tps://youtu.be/t-gosY1L71s. Jest jęz. angielski, jak widać na jego filmach nic nie rozłącza i nie zawiesza. Może już po problemie?

@DanQ na jakiej wersji próbujesz?

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało, bo potrzebna jest świeża, niekomercyjna ocena tego sprzętu. Jak będziesz mógł wrzuć gdzieś surowe pliki video i zdjęcia, bo jak wiadomo YouTube kompresuje pliki a przydałoby się spojrzeć co tak naprawdę rejestruje kamera.

 

Edytowane przez arcadioush
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No także tego - mam go! Pierwsze odczucie: gimbal z kamerka kradnie caly urok, reszta to tylko opakowanie na baterie ;) Jakosc jest dosc dobra, ladnie zapakowane w takie jakby kieszenie. Sam proces skladania jest troche czasochlonny - srobki przytrzymuja ochraniacze na smigla - sa 2 zapasowe ale latwo zgubic. W zestawie jest w sumie 8 smigiel wiec nawet jak cos sie stanie to jest zapas.

Przesylka moja byla otwarta, bo sprawdzali czy jest bezpieczna ale nic nie brakowalo. Teraz ładuje baterie zarowno drona jak i kontrolera, obawiam sie, ze moze to troche zajac ;)

Ponizej jest troche zdjec, jakby cos to pytajcie!

_032.JPG

_033.JPG

_034.JPG

_035.JPG

_036.JPG

_037.JPG

_038.JPG

_039.JPG

_040.JPG

_041.JPG

_042.JPG

_043.JPG

_023.JPG

_024.JPG

_025.JPG

_026.JPG

_027.JPG

_028.JPG

_029.JPG

_030.JPG

_031.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Ja też bym chętnie kupił, tyle że z kamerą 4K. Zamówilem jednak najpierw do treningu Syma X5SW-1. Niestety urząd celny (Niemcy) go przechwycil i stwierdził że albo go odeśle albo zniszczą bo nie odpowiada niemieckim normom. Odesłali a ja walcze o zwrot kasy. Boję się teraz zamawiać Mi Drona bo nie wiem co będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nadal sie laduje kontroler... Mam drobny problem bo na razie w moim Mi5 nie moge zmienic thetheringu na USB - tak jakby nie rozpoznawal kontrolera. Moze trzeba go naladowac do konca ;) 

Update: Nie raz kliknac i 2sec przytrzymac - 3 razy kliknac i trzymac az sie wlaczy :D Dziala! Firmware sie instaluje juz po raz 2 :< 

Edytowane przez didny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Endriu napisał:

Pytajcie? więc pytam :D

1. ile polatasz na jednym ładowaniu?

2. maksymalny zasięg z płynnym przekazywanie obrazu, a nie pokazem slajdów?

Wg xiaomi: do 27 min lot i przez 300 min trzeba miec tryb nooba - 100m zasieg i 50 m wysokosc. Pozniej jest chyba 1 km i wysokosc nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, didny napisał:

Wg xiaomi: do 27 min lot i przez 300 min trzeba miec tryb nooba - 100m zasieg i 50 m wysokosc. Pozniej jest chyba 1 km i wysokosc nie wiem ;)

Tyle to ja wiem, ja zadałem Ci pytania do jutrzejszych testów i Twoich relacji, a nie tych bajek wyczytanych w sieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DanQ napisał:

Aplikacja działa tylko trzeba przełączyć język w tel na angielski

Dziala, dzieki. Jutro sprobuje cos wiecej przetestowac, dzisiaj przeszla mi juz ochota z walka z chinskimi znaczkami. 

Ciekawostka: sprobowalem drona podlaczyc dronado kompa przez port micro USB i zaserwowal mi takiego stroboskopa ze o malo nie zszedlem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, DanQ napisał:

Aplikacja działa tylko trzeba przełączyć język w tel na angielski

Dziala, dzieki. Jutro sprobuje cos wiecej przetestowac, dzisiaj przeszla mi juz ochota z walka z chinskimi znaczkami. 

Ciekawostka: sprobowalem drona podlaczyc dronado kompa przez port micro USB i zaserwowal mi takiego stroboskopa ze o malo nie zszedlem ;) 

Update: jest nowa wersja Mi UAV: http://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=306455&pid=5841271 0.0.4.2 od DMA

Edytowane przez didny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...