Skocz do zawartości

Opóźnione powiadomienia i budzik


MarcelS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam RN3P z ROMem Global Stable 7.1.7.0 i czasami zdarza mi się, ze telefon nie bardzo chce się wybudzić tzn. dwa razy budzik zaczął dzwonić kilka minut po czasie i raz telefon o 23 piknął, że dostałem smsa który przyszedł o 22:52. Spotkaliście się z takim problemem? Co  mogę zrobić, żeby to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie wiem jak rozwiązać ten problem, może wgrać inną aplikacje z budzikiem? Mam podobny problem xiaomi mi5 raz mi dzwoni budzik raz dzwoni pół godziny później, a dzisiaj zadzwonił mi 9 minut później dopiero gdy go wziąłem do ręki i  odblokowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem tyle że z aplikacją timley budzik dzwoni dopiero jak wezmę telefon w rękę i choćby wcisnąć power w celu podświetlenia ekranu. Nie dzwoni żaden z 6 ustawionych alarmów. Wgrane stałe xiaomi Eu. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jabol napisał:

Ja mam podobny problem tyle że z aplikacją timley budzik dzwoni dopiero jak wezmę telefon w rękę i choćby wcisnąć power w celu podświetlenia ekranu. Nie dzwoni żaden z 6 ustawionych alarmów. Wgrane stałe xiaomi Eu. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Spróbuj może:

Ustawienia > Urządzenie > bateria i wydajność > oszczędzanie baterii > wybierz aplikację > tutaj znajdź swoją aplikację, budzik > i popróbuj na różnych profilach - bez ograniczeń/Oszczędzanie MIUI. Może coś pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...