Skocz do zawartości

Pomóżcie


Ariesnet

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem świeżym posiadaczem Xiaomi Redmi Note 2 – 2/16GB LTE. Chciałem dokonać aktualizacji Miui. Po ściągnięciu tej właśnie wersji uruchomiłem w telefonie aktualizację. Niby poszło OK ale telefon się nie uruchamia swieci jedynie logo Mi i po chwili wibracji ponownie się resetuje. Proszę o pomoc co mogę zrobić. Pozdrawiam!     ps przepraszam administratorów za złe ulokowanie tematu. Proszę ew. o zmianę i wyrozumiałość

 

Edytowane przez Ariesnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij baterie i włącz wciskajac volume + i power. Tak wejdziesz w recovery. Tam zrob factory reset i zobacz czy pomoże. Warto sciagnac jeszcze raz rom na karte sd. I upewnij sie ze masz właściwy dla twojego telefonu!

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospieszyłem się i wrzuciłem do telefonu aktualizacje xiaomi.eu_multi_wt86047_6.5.19_v7-5.1.zip  bez rozpakowywania. Teraz telefon tak jak pisałem wcześniej uruchamia się pokazuje się logo Mi i tyle. Powiem tylko ze  Fastboot uruchamia si.Nie wiem tylko co dalej mogę zrobić żeby dalej cieszyć się sprawnym telefonem. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ariesnet napisał:

Pospieszyłem się i wrzuciłem do telefonu aktualizacje xiaomi.eu_multi_wt86047_6.5.19_v7-5.1.zip  bez rozpakowywania. Teraz telefon tak jak pisałem wcześniej uruchamia się pokazuje się logo Mi i tyle. Powiem tylko ze  Fastboot uruchamia si.Nie wiem tylko co dalej mogę zrobić żeby dalej cieszyć się sprawnym telefonem. Bardzo proszę o pomoc

Przede wszystkim pobierz dobrą wersje romu bo ta jest o ile się nie mylę do redmi 2 a nie do redmi note 2. Musi mieć nazwę hermes zamiast wt86047.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedz! Chyba się już do końca pogubiłem. Możesz mi podać ścieżkę dostępu dla odpowiedniego ROMu. Będę wdzięczny. A potem co mam zrobić dalej?

Z góry dzięki

Chyba mam

  • MIUI 6.5.19
  • Android 5.0.2
  • Rozmiar 649MB
  • Codename hermes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ariesnet napisał:

Dziękuję za podpowiedz! Chyba się już do końca pogubiłem. Możesz mi podać ścieżkę dostępu dla odpowiedniego ROMu. Będę wdzięczny. A potem co mam zrobić dalej?

Z góry dzięki

https://www.androidfilehost.com/?fid=24533103863141824   masz twrp recowery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ariesnet napisał:

no niestety w takim przypadku świeci tylko logo Mi dłuższy czas i nic więcej po czym znów gaśnie

Czyli zostaje mi flash https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ rób jak w poradniku. W razie pytań pisz jak nie masz pewności

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...