Sign in to follow this  
goldie77

Mi4C się zawiesza podczas połączeń przych/wych

Recommended Posts

Cześć,

Mój Mi4C chyba zdycha. Mam 6.3.10 zainstalowane. Od jakiegoś miesiąca zaczął się problem - telefon zawisa podczas połączeń. Temat wygląda tak: ktoś dzwoni, odbieram telefon, przykładam do ucha, rozmawiam sobie, rozmowa się kończy i co widzę - albo kompletnie ciemny ekran albo zdjęcie dzwoniącego. Ekran nie reaguje na nic - kompletnie, żadne przyciski nie działają. Odkładam telefon - po jakichś 10 minutach telefon działa normalnie. Drugi case: dzwonię ja - wybieram numer, telefon do ucha, rozmowa, telefon od ucha - czarny ekran albo zdjęcie osoby do której dzwonię - ten sam brak reakcji jak podczas rozmów przychodzących. Ja rozumiem że to jest tylko telefon i coś takiego się może zdarzyć - ale to mnie wkurza - ostatnio w ciągu jednego dnia miałem tak 10 razy :(

Rozumiem że pewnie potrzeba jakiegoś czyszczenia na poziomie dalvik itd. Tylko że ja kompletnie nie wiem od czego zacząć i nawet nie wiem jak wejść w twrp - wiem że mam, ale jaka wersja ? nic nie wiem. Może jest jakiś DOKŁADNY tutorial dla debili jak wejść w twrp i co po kolei zrobić itd - najlepiej graficzny :)

Dzięki za pomoc.

Edited by goldie77

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this