Skocz do zawartości

Redmi 3 Pro prosto z fabryki.


Wladeek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jutro dostane Redmi 3 Pro prosto z fabryki , czyli ze wszystko bedzie po chinsku itd itp. czytając to forum jużsie pogubiłem i nie wiem którą wersję romu najlepiej zainstalować i co trzeba zrobić krok po kroku zeby to zainstalować . Mógł by mi ktoś napisać co trzeba zrobić zeby mieć room polski i nie zżerający  baterie, bo z tego co wyczytałem to któraś wersja polskiego romu zjada baterie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh pomyliło mi się że będzie prosto z fabryki, zmylilo mnie to że jak rozmawiałem ze sprzedawcą przez telefon to powiedział że następna dostawa będzie za tydzień (bo kupowałem ostatnią złotą sztukę). Dlatego pomyślałem że będzie z fabryki

Kupowałem stąd http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-pro-3-32gb-fv23-pl-24h-szklo-etui-i6200490473.html więc pewnie będzie ten syfiasty Rom bo jest napisane że Pl menu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wladeek napisał:

Tak się zastanawiam czy nie usunie to moich danych z telefonu typu kontakty, sms itp jak wgram teraz na ten syfiasty Rom,  chiński dev przez update? 

 

Na ten rom co masz to chyba przez update chiński dev się nie wgra (mogę się mylić) a jak się jakimś cudem wgra to danych nie stracisz.

Ty musisz wgrać rom dev przez MiFlasha specjalny pod MiFlasha. I niestety wtedy stracisz wszystkie dane, ale od tego są kopie żeby te dane potem odtworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...