Skocz do zawartości

Aktualizacja na dev 6.4.28


Domsantiago

Rekomendowane odpowiedzi

a może aplikacje Mail przetłumaczono? nie żeby przeszkadzało ale bardziej razi niż przeszkadza. Wolal bym by poprawiono problem z okładkami wpierw bo to irytuje mocno.

 

Aha czy jak wysyłacie mms'a to w "dymku" też nie macie miniaturki zdjęcia? bo to jest dopiero irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MateuszT napisał:

a może aplikacje Mail przetłumaczono? nie żeby przeszkadzało ale bardziej razi niż przeszkadza. Wolal bym by poprawiono problem z okładkami wpierw bo to irytuje mocno.

Aha czy jak wysyłacie mms'a to w "dymku" też nie macie miniaturki zdjęcia? bo to jest dopiero irytujące.

 

Miłe zaskoczenie - aplikacja poczta jest w pełni przetłumaczona, choć mi i angielski w niej nie przeszkadzał. 

Mnie bardziej irytuje problem z akcelerometrem w ciemnościach niż te okładki.

Co do MMS to nie wiem bo ich od dawna nie używam. 

W asystencie dotyku, niestety opcje są w większości po angielsku ale to nowa funkcja więc pewnie w kolejnych wydaniach będzie przetłumaczona.

Ja już czekam na MIUI 8 i liczę że tam będzie równie dobrze jak teraz i zostanie wyeliminowany bug z akcelerometrem i żyroskopem w ciemnościach.

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ostatnio pojawił się u mnie dziwny problem. Nie mogę wysłać żadnego SMS'a, który ma więcej jak kilka słów i zawiera polskie znaki... Nie przchodzi mi potwierdzenie dostarczenia, krótkie smsy (dwa-trzy słowa) dochodzą. Wina telefonu, ROMu czy operatora?

Edytowane przez BK-201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...