Sign in to follow this  
MD13

Plus leci w .....

Recommended Posts

Plus ostatnio kroi swoich klientów na kasę. Mam telefon na kartę w plusie. Korzysta z niego żona. Ma włączoną usługę za darmo do plusa. 19.5.2016 doładowała kartę za 50 zł. Została pobrana opłata 10 zł za usługę za darmo do plusa. Wysłała 3 mms i dzwoniła do numerów w plusie 2 razy. Dzisiaj rano na koncie zostało 9 zł. Na wykazie operacji w panelu online nie ma info co się stało z kasą. Brakowało 40 zł. Po 1,5 godzinnej walce z dodzwonieniem się do biura obsługi ( gdzie 2 razy zerwało mi połączenie w trakcie rozmowy z konsultantem) kasa została zwrócona. Przez 2 rozmowy próbowano mi wmawiać że telefon pobierał z internetu dane przez dane komórkowe ( bzdura) a za trzecim razem jak już im powiedziałem ,że kradną to on powiedział że nie kradną tylko źle rozliczają konto. W necie można poczytać o podobnych przypadkach. Reasumując plus schodzi na psy. Obsługa kary godna. Uważajcie bo robią w bambuko

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

E tam, kolega w Orange miał jeszcze lepsze jaja, więc to raczej u każdego operatora się zdarza

Wysłane z mojego Mi-4c

Dopiero teraz ktoś zauważył, że BOK w Plus'ie to jakiś żart? W sumie... u nich wszystko jest żartem... rok temu chciałem do nich numer przenieść, ale jak mi zaśpiewali, że muszę sam ze wszystkimi dokumentami latać i czekać 3 miesiące na przeniesienie i aktywację to odechciało mi się na zawsze :D. Co więcej, chwalą się, że można to załatwić telefonicznie, jasne, usłyszałem te same formułki co w punkcie sprzedaży. Tak więc ja Plus'a mam dość na zawsze :P. Już nie wspomnę o tym, jak kantowali klientów na "LTE bez granic" :D.

" brawo oni". Reasumując to pewnie zmienie operatora i tyle.

Btw nezumi jakiego operatora polecasz ?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Na abonament za niecałe 25zł mogę polecić premium mobile, wszystko bez limitu i 4gb internetu.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

To samo ma play tylko 6 gb internetu.

z Mi4 LTE

Te 6 GB to chyba w promocji na jakiś czas, a jak z mms napewno dodatkowo płatne a o zasięgu nie wspomnę.

3 minuty temu, himek72 napisał:

Te 6 GB to chyba w promocji na jakiś czas, a jak z mms napewno dodatkowo płatne a o zasięgu nie wspomnę.

nie, normalnie, nie nie są płatne i zasięg masz 4 sieci, słaby argument... Dziś szukałem najlepszych ofert bo umowa mi się kończy i... chyba zostanę w Play, żaden operator nie daje mi tego, co mam teraz za te same pieniądze :).

Pewno 6 gb będzie póki nie zwiększa na 10 gb. MMS są oczywiście płatne ale w dobie messengerów tracą one na znaczeniu. Zasięg fakt ludzie narzekają, ja jestem w virgin który korzysta z infrastruktury play i nie narzekam. Plus oferty że na kartę. Nie pasuje można zmienić.

z Mi4 LTE

A ja tam mam abonament w plusie już ponad 10 lat i jak na razie jestem ogólnie zadowolony. Poza jedną sytuacją gdzie miałem nielimitowane smsy i dodatkowo włączony pakiet smsow do plusa za 10zl złego słowa o nich nie powiem.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Zbyt dużo gwiazdeczek i niedopowiedzeń. Po fakcie dowiadujesz się o pewnych kwestiach, których już nie da się cofnąć. Jednak dobrego zasięgu nie można im zarzucić, bo mają najlepszy w PL. Po kliku dobrych latach współpracy z Plusem zmieniłem na premium mobile zobaczymy jak będzie przebiegać współpraca - póki co jest ok.

play właśnie ostatnio zmienił unlimited i jest za 25zł 6GB plus wszytko bez limitu. ogólnie to net nie wykorzystany sumuje się z następnym. dla mnie najlepsza oferta

• Like 1

To ciekawe, nie wiem czy by się nie przynieść z nju 29 zł nolimit tylko bez stacjonarnych i 30 gb internetu (na początek jest 9 ale nawet tego nie wykorzystuje).