Skocz do zawartości

Redmi 3 Pro, jakość dźwięku odtwarzaczy


Tded

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcąc przenieść się z systemowego odtwarzacza Chińskiego MIUI, zainstalowałem AIMP'a niestety jakimś cudem, jakość dźwięku była fatalna.
Przy ruszeniu wbudowanego w aplikację equalizera dźwięk się sypał, a przy ustawieniu na off, i używaniu systemowego EQ nie było żadnych zmian...

Czy odtwarzacz systemowy MIUI ma jakieś programowe przywileje w systemie, że dźwięk jest normalny? A pozostałe aplikacje mają ograniczony dostęp do możliwości telefonu?
Odtwarzacz MIUI jest ładny, ale denerwuje mnie to że przy odpalaniu chce mi wcisnąć jakieś Chińskie piosenki ludowe, i co jakiś czas na okładce płyty pojawia się zniewieściały chińczyk w graniaku w otoczeniu języka krzaczastego i kij wie o co chodzi... Da się to jakoś wyłączyć?

Pozdrawiam.
Telefon: Xiaomi Redmi 3 Pro
System: Stock China Soft MIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby miał jakiekolwiek przywileje. Ja używam odtwarzacza muzyki z telefonów Xperia, dźwięk jest tak samo normalny jak na odtwarzaczu wbudowanym i wielkim plusem jest to, że przy tej aplikacji od Sony do muzyki, equalizer jest wykrywany jako Snapdragon Audio+, który potrafi fantastycznie podbić dźwięk. Co prawda mam Redmi 3 a nie Pro ale są to prawie te same telefony i siedzę na xiaomi.eu 6.3.31. A żeby się pozbyć tych chińskim rzeczy we wbudowanym odtwarzaczu to opcji do wyłączenia raczej nie ma. Na systemie xiaomi.eu tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pepso94 napisał:

 Ja używam odtwarzacza muzyki z telefonów Xperia, 

Podasz mi nazwę, albo .apk tego odtwarzacza co przeboleję okres do odblokowania telefonu? Z góry dzięki :)

Tak więc, może to kwestia samego aimpa... No dobrze, ale tak czy siak teraz niewiele zrobię, muszę czekać na zgodę odblokowania telefonu i zmieniam soft bo to po prostu irytuje...
Z drugiej strony, czy takie zabezpieczenie bootloadera jest skutecznie podczas kradzież/zgubienia telefonu? Oraz czy przez odblokowanie go pozbywamy się permanentnie tego zabezpieczenia, czysto teoretycznie po wgraniu Polskiego MIUI można by go chyba zablokować ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...