Skocz do zawartości

Zablokowany telefon


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem telefon Xiaomi mi note pro na allegro, zrobilem factory reset i wgralem miui polska.Przy uruchamianiu, żąda ode mnie podania hasła do konta Xiaomi( niestety nie mojego).Napisalem do poprzedniego wlasciciela, on mial sie spytac kuzyna o to haslo.Mija juz drugi dzien jak nie odpisuje i zaczynam sie juz martwic ze nie odpisze.Czy jest jakis sposob zeby odblokowac ten telefon bez tego hasla?

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żes mi pomógł.

A przez miflash? Na yt jest jeden poradnik na kanale "how 2 solutions",czy to wgl dziala, testowal ktos? I czy nie zablokuje sobie bootloadera tym sposobem?

Edytowane przez Tony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd telefon po formacie miflash będzie pamiętał, że jakieś konto było podłączone? Poza tym czy Xiaomi account nie jest połączone z numerem telefonu? Mi zawsze po factory reset skanuje sim i automatycznie wprowadza login z moim numerem telefonu i podaję tylko hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, cukru napisał:

A jakby wgrać jakiegoś Cyanogen moda czy inny rom nie oparty o MIUI?

Chyba nie ma cyanogena na mi note pro, a przynajmniej ja nie znalazlem

Edit:

Tzn angielski jest, polskiego nie moglem znalezc

Edytowane przez Tony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym telefonem...

Przed chwila zainstalowalem te podstawowe miui(chinskie) i moglem normalnie sie zalogowac na swoje konto xiaomi, nawet byla opcja zeby to pominąć.Zalogowalem sie normalnie, wszystko niby dobrze, to wgralem z powrotem miui polska(nie robilem factory resetu) przez chwile dobrze chodzilo i zaraz wyskoczyl komunikat, ze telefon jest sparowany z tym wczesniejszym kontem. Ten sprzedawca w końcu podal mi haslo, ale nie dziala.Moze ktos mial podobny przypadek, albo wie co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...