Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale na IBG jak się wpisze w wyszukiwarce mi5, to dotychczas pokazywało od najlepszego (najdroższego telefonu), ale od kilku dni pokazuje na początku wersję 3/64, a gdzieś daleko 4/128, a przez kilka dni to nawet jej nie pokazywało w wyszukiwarce.

Muszą mieć nieliche problemy z dostępem do tej wersji w tej cenie i chyba z tego to się wszystko bierze.

Tylko dlaczego my cierpimy z tego powodu.

Gdyby nie to, że już kupiłem szkło, futerał do Mi5, to chyba bym zamienił to na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szymix napisał:

Dzwoniłem wcześniej do Technosa i też powiedzieli że czekają na dostawę, ale terminu mi nie umie podać, tydzień, dwa , miesiąc. 
Płaciłem 2400zł, domówiłem jeszcze MiBanda 2 i całość na raty na allegro wyszła mnie ~~2600zł .

O stary, za tyle to już bym chyba wziął inny tel (pewnie SGS7 gdyby nie to że jestem mocno negatywnie nastawiony do samsunga...). Ale spoko, w sumie to ceramik. Mam nadzieję ze będziesz zadowolony :)

 

Na forum IBG napisał gość który zamówił 20160227.... że dostał właśnie paczkę ze swoim mi5 pro black. Mam nadzieję że kolejna idzie do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten SGS7 aparat ma podobno o wiele lepszy. co do softu to jakbym znowu w nowym telu zobaczył touchwiza (którego teraz niestety używam) to bym chyba zwrócił śniadanie na klawiature. Ale aparat ma lepszy.

Ja dałem 485$ (czyli 1900 po ówczesnym kursie) + ewentualny VAT, nadal czekam na info kiedy wyślą... (z ibg zamowilem, ale dostanę go już niedługo, na pewno :-D - tak sobie mówię od jakichś 2 miesiecy).

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja widziałem kiedyś po 2000-2100zł, ale nie stać mnie na chwilę obecną, żeby taką kasę wyciągnąć z kieszeni. Przeglądałem i czytałem o modelach i byłem już praktycznie zdecydowany na Redmi 3 Pro, ale wyczaiłem na allegro raty 0% i firmę, która ma Mi5 pro i serwis, więc mało co się namyślałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zrezygnowałem. Teraz czekam na zwrot kasy. jeśli do piątku ją dostane to kupuje S7 Edge. (dołożę tylko małe co nie co -już ładnie staniał). Będę miał na weekend.

Pozdrowienia dla czekających i życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się znów bawię moim mi5 pro wrócił wymieniony na nowy. Czekam na zgodę ponowna i będę wrzucał miui:-)Myślałem nad Samsungiem ale pojawił sie w Polsce z możliwością faktury 5 pro to czemu nie. :) Przynajmniej zobaczę jak to jjest mieć miui i telefon składany w tej samej fabryce co slynny iPhone :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Xiaomi składa wersje Pro w wielkim pośpiechu widać. Dostałem dziś Pro od kolegi bo mu nie działa głośnik. Otwieram.... a tam brak głośnika w słuchawce.
No serio! Nigdzie mi nie wypadł, nic. Tylko podniosłem płytę i widziałem, że czegoś brakuje. Haha. Padłem.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to jest juz przesada. Raz ze dostepnosc znikoma, dwa ze odwalaja popeline a trzy ze stracil kolega gwarancje otwierajac telefon. Przeciez zaraz wejdzie na rynek Mi Note 2 lub Mi5s! Powaznie zastanawiam sie nad rezygnacja z zamowienia...

Nie stracił kolego. Nie stracił.

Z MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary, za tyle to już bym chyba wziął inny tel (pewnie SGS7 gdyby nie to że jestem mocno negatywnie nastawiony do samsunga...). Ale spoko, w sumie to ceramik. Mam nadzieję ze będziesz zadowolony

 

Na forum IBG napisał gość który zamówił 20160227.... że dostał właśnie paczkę ze swoim mi5 pro black. Mam nadzieję że kolejna idzie do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jaki ceramic xD mam mi 5 pro i żona mówi że stuka w plastik. tez mam takie wrażenie tak cienka ta ceramika musi być :) i ślizga się jak szkło. nie narzekam tylko mówię fakt :)

tutaj macie link do 6 filmów 4K HD Mi 5 Pro Ceramic Black 4GB/128GB Unboxing i samples

Mi 5 Pro Ceramic Black:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pawel.sierzant.h napisał:

jaki ceramic xD mam mi 5 pro i żona mówi że stuka w plastik. tez mam takie wrażenie tak cienka ta ceramika musi być :) i ślizga się jak szkło. nie narzekam tylko mówię fakt :)

Zrob test wiertarki a rozwiejesz watpliwosci;) Acid wczesniej pisal ze go rozbieral, to niech stwierdzi z czego zrobiona jest ta obudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem preorder 1 marca, potem czekałem 3 miesiące na wersję Pro i początkiem czerwca przyszła wersja 3/64gb. Czy warto było czekać na wersję pro? Nie warto. Czy jestem zadowolony z wersji 3/64? Bardzo i jakbym wiedział, że muszę czekać 3 miesiące to bez wahania brałbym ją bo jest aż za bardzo wystarczająca jak dla mnie:) Po przesiadce z Lumii 1020 to jak przesiadka z malucha do ferrari :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2016 o 12:16, Hetman72 napisał:

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale na IBG jak się wpisze w wyszukiwarce mi5, to dotychczas pokazywało od najlepszego (najdroższego telefonu), ale od kilku dni pokazuje na początku wersję 3/64, a gdzieś daleko 4/128, a przez kilka dni to nawet jej nie pokazywało w wyszukiwarce.

Muszą mieć nieliche problemy z dostępem do tej wersji w tej cenie i chyba z tego to się wszystko bierze.

Tylko dlaczego my cierpimy z tego powodu.

Gdyby nie to, że już kupiłem szkło, futerał do Mi5, to chyba bym zamienił to na coś innego.

ja zmieniłem na 3/64 biały i już mam 

wgralem już nawet polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...