Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli tracę zaufanie do Xoami, tyle czasu minęło i nie mogą ruszyć z produkcją.

Powinni dać sobie spokój i powiedzieć otwarcie ze nie dają rady. Byłoby to uczciwe.

A tak człowiek jeszcze liczy, że przed wakacjami będzie miał nowy telefon, ale szanse są chyba minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale xiaomi przecież produkuje mi5 pro ceramiczne. teraz to IBG daje d*py że nie mogą ogarnać stocku - praktycznie codziennie można znaleźć na aliexpress dostępny czarne mi5 pro, za ~550$. Już nie wspominam o sklepach typu spemall itp. Ponoć nawet xiaomi.com.pl ma na stanie. Tyle że ceny wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedźcie mi czy możecie bez problemu zalogować się na swoje konto IBG? bo ja od pewnego czasu nie mogę tzn. strona jest tak (błędnie) zmieniona że pola do logowania nie działają.. dodam że problem z logowanie występuje na przeglądarkach komputerowych bo  na smrtfonie jest ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wtbn napisał:

Ale xiaomi przecież produkuje mi5 pro ceramiczne. teraz to IBG daje d*py że nie mogą ogarnać stocku - praktycznie codziennie można znaleźć na aliexpress dostępny czarne mi5 pro, za ~550$. Już nie wspominam o sklepach typu spemall itp. Ponoć nawet xiaomi.com.pl ma na stanie. Tyle że ceny wysokie.

Tak mają właśnie tam kupiłem swojego. Pomijając fakt, że wczoraj go wysłałem z powodu zepsutego przycisku to wszystko poszło dobrze. Czekam teraz na nowy zobaczę na dniach powinni już wydać decyzję co do nie go.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisali z ibg ze w zeszlym tygodniu wyslali 30 szt. i ze postaraja sie zrealizowac wszystkie zamowienia do konca czerwca. Jezeli chca w tygodniu wysylac po 30 telefonow to maja w sumie kolo setki zamowien? to daje 50 tys $. Dobra kasa zeby obracac a frajerzy niech czekaja... Ma ktos jakies swieze info, status "on the Way" itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, pawel.sierzant.h napisał:

kupilem 4 bo potrzebuje na jak najwięcej apek otwartych podobnie jak 3gb to wygląda 78739c4ad0e8a3dc4e0fc90b334d34e5.jpg

Ja na swoim też mam zawsze ~1gb wolnego, czy mam 20 apek włączonych czy 1, działa tak samo, nie sugerowałbym sie tym ;) 

Edytowane przez Bobson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stanislaw.stepniak napisał:

nie zaśmiecajcie wątku tymi znakami zapytania.. wystarczy odpowiedzieć że IBG nie posiada w ofercie MI5 z ceramiką..

 

A to co zapostowal keiw to nie jest Ceramic?

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-4gb-ram-128gb-rom-7315.html

 

8 godzin temu, wtbn napisał:

Na aliexpress się pare sztuk widziałem przewinęło, w podobnych cenach jak czarny ceramik. Był jakieś 2tyg temu artykuł o tym że wypuszczają taki model.

Pierwsze slysze, z tego co czytalem tu i tam to wersja ceramiczna 4 128 miala byc tylko w kolorze czarnym (czyli to na IBG co zapostowal keiw i ja wyzej) zas wersja biala 4 128 na IBG to szklo https://www.ibuygou.com/p-white-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-4gb-ram-128gb-romstandard-glass-7416.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Drake84pl napisał:

Pierwsze slysze, z tego co czytalem tu i tam to wersja ceramiczna 4 128 miala byc tylko w kolorze czarnym (czyli to na IBG co zapostowal keiw i ja wyzej) zas wersja biala 4 128 na IBG to szklo https://www.ibuygou.com/p-white-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-4gb-ram-128gb-romstandard-glass-7416.html

Aha, w takim razie czytałeś mniej aktualne info niż ja.

"Meanwhile, the company is now offering the special 3D ceramic version in two colors. Today, the Mi 5 3D Ceramic Variant was sold in white color in a flash sale in China."

A IBG posiada w ofercie czarnego ceramika (białego chyba nie), ale nie posiada go na stanie.

 

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, daniel.swider79 napisał:

Minal kolejny tydzien. Czy ktos moze potwierdzic otrzymanie telefonu lub zmiane statusu zamowienia?

Są ludzie którzy dostali swoje zamówienie z Ibg w tym jestem ja, oraz ludzie piszą że na spelmal black ceramic jest dostępny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prościej niż przez miflash z wgraniem miui.eu chyba się nie da. Od razu masz twrp w zestawie po wgraniu https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/

tak zflashowalem ale twrp nie mogę wejść no ikonka telefonu jak podłączenia ładowarkę to podłączonego telefonu i nic więcej... do tego jak próbuję przez aktualizacje wgrać najnowszy miui polska to pisze ze nie rozpoznaje pliku. miałem redmi Note 2 wcześniej i mi wszystko działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie zastanawial nad gwarancja? Oficjalnie jest rok gwarancji na zakup przez ibg. Jezeli ktos zamowil telefon pod koniec lutego i dostal go teraz, to znaczy ze w momencie gdy go wyjal z pudelka, wlasnie uswiadomil sobie ze wlasne minelo ponad 3 miesiace gwarancji na telefon, ktorego nie mial! Jak rozwiazac ten problem? Gwarancja realizowana jest w Polsce, we Wroclawiu. Ktos sie dowiadywal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, daniel.swider79 napisał:

Czy ktos sie zastanawial nad gwarancja? Oficjalnie jest rok gwarancji na zakup przez ibg. Jezeli ktos zamowil telefon pod koniec lutego i dostal go teraz, to znaczy ze w momencie gdy go wyjal z pudelka, wlasnie uswiadomil sobie ze wlasne minelo ponad 3 miesiace gwarancji na telefon, ktorego nie mial! Jak rozwiazac ten problem? Gwarancja realizowana jest w Polsce, we Wroclawiu. Ktos sie dowiadywal?

Cytat

Our Products except for Clearance & Promotional products (Accessories including earphones come with only 3 month warranty) come with 1 year warranty which is valid after the date of the product being delivered to you.

Oh, minuta szukania, no ale lenistwo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eru napisał:

Gwarancja jest liczona od dnia dostarczenia danej rzeczy zazwyczaj, więc nie wymyślaj ;)

Nie wymyslam. Po prostu nie znam przypadkow ktore wiazalyby sie z ponad 3 miesiecznym oczekiwaniem na przesylke. Kupilem juz kilka rzeczy na ibg i jak dotychczas nie bylo zadnego problemu z wysylka, nawet z pre-orderu. Sytuacja z ceramicznym Mi5 to precedens, dlatego wolalbym uzyskac potwierdzenie od samego serwisu we Wroclawiu, bo o warunkach gwarancji ibuygou, ktore wkleil Eragon wiem doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie zastanawial nad gwarancja? Oficjalnie jest rok gwarancji na zakup przez ibg. Jezeli ktos zamowil telefon pod koniec lutego i dostal go teraz, to znaczy ze w momencie gdy go wyjal z pudelka, wlasnie uswiadomil sobie ze wlasne minelo ponad 3 miesiace gwarancji na telefon, ktorego nie mial! Jak rozwiazac ten problem? Gwarancja realizowana jest w Polsce, we Wroclawiu. Ktos sie dowiadywal?

... tak już masz -3 miesiące gwarancji... Eh..

Z MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, daniel.swider79 napisał:

 bo o warunkach gwarancji ibuygou, ktore wkleil Eragon wiem doskonale.

 

2 godziny temu, Eragon napisał:

which is valid after the date of the product being delivered to you.

Nie wiem, dla  mnie to zdanie brzmi dość jednoznacznie... Ale jeśli jesteś w stanie zinterpretować je jakoś inaczej, to oczywiście możesz napisać do supportu IBG... Chociaż chyba ostatnio ignorują wszystkie pytania związane z mi5 pro black :P

Edytowane przez wtbn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wtbn napisał:

Chociaż chyba ostatnio ignorują wszystkie pytania związane z mi5 pro black :P

A gdyby tak ich podejść, i napisać że chcę kupić hurtowo 50 sztuk pro black....? :D Od razu by odpisali. A na końcu dorzucić tylko info " Jeśli tylko wyślecie mi tą sztukę co zamówiłem 3 msc temu";) (nie zamawiałem jak coś) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. 2 tygodnie temu dostalem mojego MiBanda 2. Po powrocie z pracy znalazlem koperte z DHL na klatce schodowej pod moimi drzwiami. Na stronie ibuygou dalej widnieje status zamowienia "Paid". Czy oni dostali potwierdzenie od DHL ze przesylke dostarczono? Chyba nie, bo pozostawienie przesylki na klatce schodowej nie nazwalbym typowym dostarczeniem. Poza tym nie potwierdzilem odbioru, bo mnie w tym momencie nie bylo. Podobnie sprawa ma sie z MiBandem 1S ktory dostarczono mi w grudniu. Na ibg wciaz widnieje status zamowienia jako "paid". Co w tym wypadku z gwarancja, skoro zaczyna obowiazywac od momentu dostarczenia zakupionego przedmiotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się cierpliwość już skończyła, (za chwile 3 miesiące miną) w piątek stwierdziłem, że chce zamienić na biały pro 128gb bo jest na stanie. Niestety na mój ticket przyszła odpowiedź dziś rano....że białego też nie ma....

chopper-eric-bana-pointing-gun-to-his-he

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...