Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz nam znać czy dostałeś VAT? Mark Hedley na forum IBG pisał coś o jakichś wzmożonych kontrolach z DHL w dniach 6-30 czerwca i żeby sobie brac od nich ubezpieczenie. Nie wiem na jakiej podstawie on to wymyślił, więc jestem ciekawy czy ktoś od nas dostanie VAT do zapłaty.

Dostanie. Ja zapłaciłem 86 zł ;-)

IBG deklaruje 45$ za "cellphone" stąd chyba VAT policzyli z tej kwoty. Trochę naiwny ten DHL Express ale oni już tacy są...

Z MI 5

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, m4ci3k_sz napisał:

Czyżby 1 ceramic na miuipolska?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jest to bardzo możliwe:) Gdyby ktoś miał jakieś pytanie to służe pomocą. Ogólnie idą mi też 3 framy  od LUMINEE, jak zdecyduje który kolor najbardziej mi pasuje to 2 pozostałe będą na sprzedaż, gdyby ktoś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, erald napisał:

Jest to bardzo możliwe:) Gdyby ktoś miał jakieś pytanie to służe pomocą. Ogólnie idą mi też 3 framy  od LUMINEE, jak zdecyduje który kolor najbardziej mi pasuje to 2 pozostałe będą na sprzedaż, gdyby ktoś chciał.

Ja mam kilka :)
-Jak jakość nagrywania wideo? jest taka słaba jak krążące filmiki po necie?
-Jak jest z jakością dźwięku na słuchawkach 4 pinowych? :D
- Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bohyn napisał:

Ja zamówiłem 3/64 bo jednak ceny obecnie za wersje 4/128 za duże wg mnie. Może gdybym w lutym zamówił za te 1900, lecz moja cierpliwość nie wytrzymałaby.

To jak przez DHL taki mały VAT to nie warto 5% ubezpieczenia brać.

Akiedy zamówiłeś tego białego ?

Bo ja od 4,06,2016 4ram/128gb mam cały czas PAID. a jak pisałem do nich to mi odpowiedzieli

Hi konrad,

Usually we will ship out in 3 working days, no worries, I have added a note to ask them ship out your package soon

Later you will receive the tracking number

Have a nice day

 

Edytowane przez konradklys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wygląda ewentualny zwrot kosztów VAT od Ibg, dziś o 1 "dostałem numer trackingu, wygląda to na zasadzie że płacę z swoich i Ibg wysyła mi na konto tyle ile zapłaciłem czy najpierw wysyłam im maila z informacją że muszę zapłacić oni wysylalaja kasę i dopiero wtedy place? Wie ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, konradklys napisał:

Akiedy zamówiłeś tego białego ?

Tak jak napisałem zamawiałem 3/64, czarny. 

Mi odpisali ze wysyłają w ciągu tygodnia, więc czekać trzeba, liczyłem ze szybciej wyjdzie skoro maja na stanie jak sie pytałem o mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slashu napisał:

Ja mam kilka :)
-Jak jakość nagrywania wideo? jest taka słaba jak krążące filmiki po necie?
-Jak jest z jakością dźwięku na słuchawkach 4 pinowych? :D
- Jak wrażenia?

 Jakość jest taka. SZału chyba nie ma, ale tragedii też nie.

2. Jakość na 3 pinowych (Monster Turbine) jest bardzo, o lata świetlne lepsza niż to co się dzieje w One  Plus Two po aktualizacji do Andka 6.0. Troche góry delikatnie "trzeszczą" ale jest to mało odczuwalne. Sprawdzę czy mam coś na 4 piny i dam znać

3. Wrażenie bardzo pozytywne. Odblokowywanie aplikacji za pomocą fingerprinta super sprawa, nagrywanie rozmów też jest to funkcja które mi brakowało. Jakość spolszczenia(MIUI 7.3 global stabilna) raczej śmieszna, ale mi to nie przeszkadza. Telefon zdecydowanie najszybszy jaki miałem (lg g3, lg g2, samsung s6, OPT i inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szakal88 napisał:

Kurier już niby ma na aucie, więc VAT nie będzie 

 

u mnie kurier też miał na aucie, a jak był blisko i zadzwonił, że jest dopłata to się zdziwiłem;p bo tracking był taki jakby vatu miało nie być. Ale jak Ci się udało to super:) W sumie zapłaciłem z deklaracji. Nie kupowałem ubezpieczenia no i dobrze bo by mnie ono wyszło drożej niż ten śmieszny vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maXelerty napisał:

Jest ktoś kto zamawiał 29 lutego i ma w drodze?

Mój numer zamówienia: 20160229235408126 dalej status "Paid" :(

Jak widac na powyzszym przykladzie realizacja zamowien wg kolejnosci to dla ibuygou zjawisko nieznane. Moze to tym bardziej wkurzac, ze chodzi o artykul bardzo trudno dostepny. Proponuje koledze aby skontaktowal sie z ibg i zapytal dlaczego wysylaja towar z pominieciem kolejnosci zamowien. Moze to taka zabawa na zasadzie chinskich ciasteczek? Kogo wylosuja, temu wysylaja? Pomijam fakt, ze inne sklepy lepiej sobie radza z realizacja zamowien na ten model a niektore maja go nawet na magazynie (Oppomart). Obawiam sie ze to byl moj ostatni zakup na ibuygou, zreszta i tak nie maja jescze w ofercie kamerki YI 2 a w innych sklepach jest...

Edytowane przez daniel.swider79
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy przykłąd akurat o niczym nie świadczy, bo nawet z 26 lutego też nikomu (z tego co piszą na forum) nie wysłali. Póki co tylko 24-25. Ale faktycznie komuś się tam niby "pomylili" w kolejności. W każdym razie, ja mam zamówienie z 27-ego i też czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bobson napisał:

Mam pytanie jak wygląda ewentualny zwrot kosztów VAT od Ibg, dziś o 1 "dostałem numer trackingu, wygląda to na zasadzie że płacę z swoich i Ibg wysyła mi na konto tyle ile zapłaciłem czy najpierw wysyłam im maila z informacją że muszę zapłacić oni wysylalaja kasę i dopiero wtedy place? Wie ktoś? :)

Tak.

Najpierw płacisz a potem wysyłasz skan do IBG i oni w ciągu 2 dni roboczych oddają Ci kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wtbn napisał:

Powyższy przykłąd akurat o niczym nie świadczy, bo nawet z 26 lutego też nikomu (z tego co piszą na forum) nie wysłali. Póki co tylko 24-25. Ale faktycznie komuś się tam niby "pomylili" w kolejności. W każdym razie, ja mam zamówienie z 27-ego i też czekam dalej.

Czytalem ze wyslali zamowienie z 2 marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, erald napisał:

 Jakość jest taka. SZału chyba nie ma, ale tragedii też nie.

2. Jakość na 3 pinowych (Monster Turbine) jest bardzo, o lata świetlne lepsza niż to co się dzieje w One  Plus Two po aktualizacji do Andka 6.0. Troche góry delikatnie "trzeszczą" ale jest to mało odczuwalne. Sprawdzę czy mam coś na 4 piny i dam znać

3. Wrażenie bardzo pozytywne. Odblokowywanie aplikacji za pomocą fingerprinta super sprawa, nagrywanie rozmów też jest to funkcja które mi brakowało. Jakość spolszczenia(MIUI 7.3 global stabilna) raczej śmieszna, ale mi to nie przeszkadza. Telefon zdecydowanie najszybszy jaki miałem (lg g3, lg g2, samsung s6, OPT i inne)

Odnosnie jakosci filmu to nie mam uwag. Ciekaw jestem tylko jak lapie ostrosc gdy skadrujesz z oddali na obiekt tuz przed obiektywem. Optyka w Mi5 jest z najwyzszej polki i te opinie ze troche (minimalnie) odstaje od iPhone´a czy S7 troche sa na wyrost. Wszystkie tegoroczne flagowce to najwyzsza polka w kwestii aparatow. Ja jestem pewien jednego: Xiaomi daje cotygodniowe aktualizacje, ktore usprawniaja kazdorazowo dzialanie aplikacji itp. Jezeli wiec optyka w Mi5 jest topowa, to oprogramowanie moze byc tylko lepsze. Jestem pewien ze z czasem tak bedzie i Xiaomi wycisnie z tej kamery wszystkie soki. Jeszcze nie raz bedziemy zaskoczeni tym i owym od Xiaomi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maXelerty napisał:

Kiedy kolega zamawiał?

24.02.2016 w dniu premiery ;)

Ale coś się ruszyło:

2 Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 16:16

1 Ilość paczek

1 Przesyłka odebrana od nadawcy HONG KONG - HONG KONG 15:39

1 Ilość paczek

DHL nie ma święta ;)

Edytowane przez Shadow2k3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...