Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jakaś kpina ze strony IBG. ja nie wiem czy oni czekają aż więcej osób zrezygnuje z preorderów, żeby mogli więcej zarobić na zamówieniach po aktualnej cenie czy co... Ludzie którzy pozamawiali z innych sklepów, dostają już te telefony. Mi Amanda w każdej wiadomości pisze że "soon" albo this or next week.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem czarnego 64G i powiedziałem by preorder na Pro wciąż mieli keep bo zapłaciłem w marcu za to śmieszne pieniądze

A to nie dostaniesz od Xiaomi Mi5? Coś kiedyś pisałeś, że raz w roku coś dostajesz od nich. :)

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wtbn napisał:

To jest jakaś kpina ze strony IBG. ja nie wiem czy oni czekają aż więcej osób zrezygnuje z preorderów, żeby mogli więcej zarobić na zamówieniach po aktualnej cenie czy co... Ludzie którzy pozamawiali z innych sklepów, dostają już te telefony. Mi Amanda w każdej wiadomości pisze że "soon" albo this or next week.

Masz potwierdzone informacje, ze wersje ceramiczna inne sklepy juz wysylaja?

9 godzin temu, szakal88 napisał:

Dzisiaj dostałem informację od IBG, że prawdopodobnie w tym miesiącu telefon zostanie wysłany.

Biorac pod uwage ze jest poczatek czerwca a telefon moga wyslac pod koniec miesiaca, to mozna sie go spodziewac w polowie lipca:( Zawsze to jakies swiatelko w tunelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, onken napisał:

Tylko ciekawe skąd do niego soft brać.....

xiomi ma przynajmiej rozbudowaną "siatkę"

ZUK to marka od Lenovo (cos jak Honor od Huawei). Pewnie bedzie dobre wsparcie a sam telefon ma "wszystko". No prawie wszystko. Nie ma MIui i jest malo atrakcyjny wizualnie. Poza tym jest tez w preorderze na ibuygou, wiec mozna na niego czekac do gwiazdki:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No parę sztuk wiosny nie czyni.

Zastanawiam się czy nie zmienić na wersję białą bez tyłu ceramicznego, ale szkoda mi trochę tego czekania.

A w niektórych sklepach różnica między wersją ceramiczną a zwykłą MI5 Pro już dochodzi do $150 - szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hetman72 napisał:

No parę sztuk wiosny nie czyni.

Zastanawiam się czy nie zmienić na wersję białą bez tyłu ceramicznego, ale szkoda mi trochę tego czekania.

A w niektórych sklepach różnica między wersją ceramiczną a zwykłą MI5 Pro już dochodzi do $150 - szok.

Pare sztuk to kropla w morzu potrzeb. Ja na biala wersje sie nie zamienie. Szklo jest O.K i jest bardzo popularne, ale taka ceramika to juz inna bajka. Zamowilem w czwartek Mi Banda 2. Jak od lipca bedzie dostepny dron z kamerka 4K to go tez zamowie. Nie zdziwi mnie jak obydwa zamowienia dojda szybciej niz moj Mi5...

P.S Oczywiscie jezeli moj archaiczny Galaxy S2 pociagnie jeszcze do tego czasu, bo raz w miesiacu kapituluje CM i musze mu robic Full Wipe'a...

Edytowane przez daniel.swider79
dodatkowa informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, daniel.swider79 napisał:

Masz potwierdzone informacje, ze wersje ceramiczna inne sklepy juz wysylaja?

Spemall pisał na forum telchina że mają na stanie i mogą wysyłaćw przeciągu 8 godzin. Goldway wyprzedał to co miał (~50 sztuk) i póki co więcej też nie wystawia. Smartylife też wysyła, koleś któy tam kupił wrzucił fotki mi5pro na forum ibg - zakładam więc że to nie jest spisek reptilian mający na celu żebyśmy się obrazili na ibg, tylko po prostu niektóre sklepy sobie to potrafiły załatwić wcześniej.

 

23 minuty temu, szakal88 napisał:

Dzisiaj dostałem info, że w przyszłym tygodniu wysłanych zostanie 90 zamówień, czyli powinienem się załapać :)

Super, w końcu jakieś konkrety :) Kiedy zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...