Skocz do zawartości

Kalendarz MIUI problem


zinger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z kalendarzem.

Wyskakują mi powiadomienia nawet do dwóch dni po zakończonym spotkaniu. 

Ciągle .

Wchodzę do powiadomień i przeciągam palcem w prawo a mimo to nadal pojawiają mi się powiadomienia nawet przez 2 dni. Co chwilę .

To jest błąd czy coś źle robię ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam na v. 7.9.7 mam problem z wyświetlaniem wydarzeń w aplikacji kalendarz od Miui .

Np. Wydarzenie Ballroom e Youkuso ma być w niedzielę a wyświetla w poniedziałek ale gdy wejdziemy to widzimy że jest normalnie ... Czy ktoś wie co można z tym zrobić ?!263f7c835cdc3fc51b1d4ddd49029e59.jpg50883b18d4127e2c619e7d1d046ba11b.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam Mi5 od wczoraj i zaraz po północy zauważyłem dziwne działanie kalendarza. Wczoraj był poniedziałek i przed północą dodawałem do kalendarza jakieś przypomnienia na wtorek. Minęła północ i podczas dodawania kolejnych zauważyłem, że wszystkie są widoczne w środę. Po ich otworzeniu widoczna data wtorkowa. Kiedy dodawałem następne, lądowało ono w środzie ale datę miało wtorkową. A na wtorku widniały przypomnienia z poniedziałku. Cały kalendarz był przesunięty o jeden dzień.

Później poszedłem spać, a rano wszystko było już ok. Nie sprawdziłem tego jeszcze, ale przypuszczam, że sytuacja naprawiała się po przekroczeniu godziny 01. Dopóki godzina była 00, kalendarz miał przesuniecie. Ale to tylko moja teoria bo nie wiem w praktyce, o której godzinie sytuacja się naprawiła. Tak jak napisałem, rano było już ok.

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...