Jump to content

Kalendarz MIUI problem


zinger
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam problem z kalendarzem.

Wyskakują mi powiadomienia nawet do dwóch dni po zakończonym spotkaniu. 

Ciągle .

Wchodzę do powiadomień i przeciągam palcem w prawo a mimo to nadal pojawiają mi się powiadomienia nawet przez 2 dni. Co chwilę .

To jest błąd czy coś źle robię ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam na v. 7.9.7 mam problem z wyświetlaniem wydarzeń w aplikacji kalendarz od Miui .

Np. Wydarzenie Ballroom e Youkuso ma być w niedzielę a wyświetla w poniedziałek ale gdy wejdziemy to widzimy że jest normalnie ... Czy ktoś wie co można z tym zrobić ?!263f7c835cdc3fc51b1d4ddd49029e59.jpg50883b18d4127e2c619e7d1d046ba11b.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Mam Mi5 od wczoraj i zaraz po północy zauważyłem dziwne działanie kalendarza. Wczoraj był poniedziałek i przed północą dodawałem do kalendarza jakieś przypomnienia na wtorek. Minęła północ i podczas dodawania kolejnych zauważyłem, że wszystkie są widoczne w środę. Po ich otworzeniu widoczna data wtorkowa. Kiedy dodawałem następne, lądowało ono w środzie ale datę miało wtorkową. A na wtorku widniały przypomnienia z poniedziałku. Cały kalendarz był przesunięty o jeden dzień.

Później poszedłem spać, a rano wszystko było już ok. Nie sprawdziłem tego jeszcze, ale przypuszczam, że sytuacja naprawiała się po przekroczeniu godziny 01. Dopóki godzina była 00, kalendarz miał przesuniecie. Ale to tylko moja teoria bo nie wiem w praktyce, o której godzinie sytuacja się naprawiła. Tak jak napisałem, rano było już ok.

 

pzd.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...