Skocz do zawartości

Jaka kieszeń do dysku 2.5


GarryMoveOut

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem dysk w laptopie, stary chciałbym włożyć w jakąś obudowę. Nie zależy mi na szybkości usb 3.0 tylko na tym żeby się nie zepsuł. Miałem kiedyś obudowę ale do dysku 3.5 to mi kondensator wystrzelił w twarz jak ją otworzyłem bo chciałem zobaczyć czemu przestała działać :). Ma ktoś już dłuższy czas jakąś obudowę i by mi ją polecił? Na aliexpress jest ich sporo i tanio, ale nie chcę sobie dysku zepsuć bo jeszcze się może przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie widziałem by któraś kieszen do 2,5" miała kondesatory, w tych 3,5" z osobnym zasilaczem też nie widziałem by miały.

Wątpię by elektronika kieszeni popsuła Ci dysk. Prędzej popsuje go przenoszenie takiego dysku.

Ja kupiłem taką tylko, ze dałem 23,50zł na alie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Bohyn napisał:

Nie widziałem by któraś kieszen do 2,5" miała kondesatory, w tych 3,5" z osobnym zasilaczem też nie widziałem by miały.

Wątpię by elektronika kieszeni popsuła Ci dysk. Prędzej popsuje go przenoszenie takiego dysku.

Ja kupiłem taką tylko, ze dałem 23,50zł na alie

Tak jak napisałem w obudowie 3.5" mi wystrzelił kondensator ;). Już mam obudowę, Orico tylko inny model niż Ty :) jak na razie działa super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...