Sign in to follow this  
Mariuszes

Sloty sim karty, różnice w działaniu obu slotow

Recommended Posts

Używam dwóch slotow jeden to karta na  Internet drugi to karta telefoniczna 

Pytanie brzmi czy ma wpływ na prędkość internetu ten slot czy obojętne w który włożę będzie identycznie 

Bo wg moich testów wynika ze na slocie 1 jakby szybciej chodzi karta z internetem poprostu połączenie jest lepsze  .chociaż może to być absolutny przypadek bo Internet z " powietrza "potrafi być " różny " w tych samych miejscach 

I drugie pytanie czy jest możliwość działania dwóch kart jednocześnie tj dzwonie z dwójki  - drugiego slotu a z jedynki robię hot spot który nie przerywa transmisji danych na czas połączenia telefonicznego  z karty w slocie nr 2 . Bo na tą chwilę mam tak Internet daje  z tel  na laptopa slotem nr 1 ale gdy zadzwonie do kogoś lub ktoś do.mnie na slot nr 2 to podczas połączenia tel nie ma internetu że slotu 1.. co innego jest jak korzystam z jednej karty czyli Internet i połączenia tylko że slotu dwa wtedy to jakoś działa ...

Edited by Mariuszes

Dnia 21.05.2016 o 13:19, Foxtrott napisał:

Slot 1 pełne wsparcie dla LTE - generalnie do internetu slot 2 na rozmowy max 3G.

Niestety, mylisz się. Na screenie trzy pomiary zrobione przed chwilą, Na LTE w Plusie, w slocie SIM2. Dla porównania jeden pomiar przy wybranej preferowanej sieci 3G.

Dnia 18.05.2016 o 22:51, Mariuszes napisał:

Pytanie brzmi czy ma wpływ na prędkość internetu ten slot czy obojętne w który włożę będzie identycznie

Moim zdaniem nie ma różnicy.

Nie masz możliwości rozmawiania z jednej karty i korzystania z netu na drugiej. Rozmowa ma priorytet i transmisja jest przerywana.

Obrazek11.png

Edited by Altar

Dnia 27.05.2016 o 05:33, Redmi2 napisał:

Wiec obaj panowie się mylą emoji1.png

No chyba nie, bo wydaje mi się, że właśnie to napisałem, tylko krócej ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this