Skocz do zawartości

Nowy telefon i zainstalowane MIUI Polska?


exevan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, ostatnio kupiłem Mi Redmi Note 3 na Allegro. No i telefon przszedł, otworzone przy kurierze wszystko okej :) Odpalam telefon, przeprowadza mnie przez jakas konfiguracje telefonu wiecie, konto google, odciski palców itd. Jak już wszedłem na pulpit to pojawił mi się że mam do zainstalowania aktualizację. Kliknąłem Aktualizuj, a tam ukazuję mi się logo MIUI Polska :o Czy takie coś jest normalne? Czy to nie ja powinienem sobie to instalować? Oraz czy to znaczy, że mam oryginalną wersje telefonu ?

13231073_612035225616388_331079113_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2016 o 18:56, exevan napisał:

Witam serdecznie, ostatnio kupiłem Mi Redmi Note 3 na Allegro. No i telefon przszedł, otworzone przy kurierze wszystko okej :) Odpalam telefon, przeprowadza mnie przez jakas konfiguracje telefonu wiecie, konto google, odciski palców itd. Jak już wszedłem na pulpit to pojawił mi się że mam do zainstalowania aktualizację. Kliknąłem Aktualizuj, a tam ukazuję mi się logo MIUI Polska :o Czy takie coś jest normalne? Czy to nie ja powinienem sobie to instalować? Oraz czy to znaczy, że mam oryginalną wersje telefonu ?

13231073_612035225616388_331079113_n.jpg

Ja mam to samo. Brak możliwości zaktualizowania bez odblkoowania bootloadera, niestety:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz telefon co cie przerasta to kup samsunga.

Wystarczy trochę poczytać forum i masz wszystko podane na tacy.

Naprawdę tylko trochę własnej inicjatywy i masz pomoc a nie zaśmiecanie takimi postami .

Jestem nowym użytkownikiem 

Masz temat wgrywania romu na zablokowany bootloader.

JDStar robi romy ale zero podziękowania.

 

Edytowane przez situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...