Skocz do zawartości

Xiaomi mi4 brak systemu


Szymon197

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy wpis na forum :) 
Sprawa wygląda tak... Przyszedl do mnie 2 dni temu xiaomi mi4 na androidzie 6.0.1 i z miumi 7.4 (bodajże) i miui pl najnowsza wersja. Kupiłem go ze sklepu internetowego w Polsce. Jest oryginalny. Jednak zauwazyłem, że jakość rozmowy z mojej strony jest tragiczna, urywa mnie i slychac bardzo slabo. Spróbowałem root'a, którego zrobiłem godzine temu :/ nie zrobilem kopii zapasowej, ale jak zrootowal to wyskoczylo, ze pomyślenie. i nie chciał się uruchomic :/ ciągle ładował ładował i sie nie włączył. Postanowilem sformatować go bo PTWR działa normalnie, udało się. Pokazuje, ze nie ma systemu. I bardzo proszę, żeby ktoś mi krok po kroku pokazał, co i jak mam zainstalować (jeżeli gdzieś to jest to bardzo przepraszam) i czy da się jakoś naprawić ten telefon? Bardzo proszę o szybką pomoc, bo siedzę i się zamartwiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuje :D 
Wszedłem czytam spokojnie krok po kroku i mam nadzieje, że da sie telefon odratować :/ Mam pytanie, czy jezeli miałem androida 6.0 a był 4.4 (chyba) bo wydaje mi się, że serwis wgrał tego 6.0 to mogę wgrać 4.4 i będzie w porządku? Bo chciałbym rozwiązać problem komunikacji, z mikrofonem go praktycznie mnie osoba nie słyszała :/

Okey, przeczytałem sobie wszystko i pobrałem wersje   Latest Developer Version Fastboot File Download  ważącą 1.1Gb. pobrałem na komputer oprogramowanie MiPC Suit, ustawiłem telefon w tryb fastboot. I teraz jak podłączam telefon pod komputer to oprogramowanie znajduje telefon, pokazuje 2 wersje oprogramowania do wgrania. Wybieram stabilną prawdopodobnie to jest ta sama co ściągnałem i wyskakuje błąd Couldn't flash device. Co zrobić?

Edytowane przez Szymon197
rozwinięcie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...