Skocz do zawartości

[ROM] Język polski w Global Stable 7.3.2.0


musek

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, malimalinello napisał:

Raczej nie, dałbym 98%, kilka angielskich słów znalazłem gdzieniegdzie, ale to jakieś głębsze ustawienia były, także spoko :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Możesz napisać coś więcej , jak przebiegła instalacja, co nowgo , czy są jakieś problemy itp ?

Możesz dać link do tego romu ?

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Erlo17 napisał:

Możesz napisać coś więcej , jak przebiegła instalacja, co nowgo , czy są jakieś problemy itp ?

Możesz dać link do tego romu ?

Mam wgraną wersję Global Stable i po prostu pobrałem przez WiFi najnowszą aktualizację i ją zainstalowałem, nie wgrywałem softu przez komputer.
Problemów żadnych nie ma, w moim odczuciu bateria nieco dłużej trzyma. No i to tyle. Angielskie napisy są gdy usuwam np. zdjęcie z galerii - wtedy chyba wszystko jest po angielsku, ale mi to nie przeszkadza. Z czasem będzie 100% języka polskiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, malimalinello napisał:

Mam wgraną wersję Global Stable i po prostu pobrałem przez WiFi najnowszą aktualizację i ją zainstalowałem, nie wgrywałem softu przez komputer.
Problemów żadnych nie ma, w moim odczuciu bateria nieco dłużej trzyma. No i to tyle. Angielskie napisy są gdy usuwam np. zdjęcie z galerii - wtedy chyba wszystko jest po angielsku, ale mi to nie przeszkadza. Z czasem będzie 100% języka polskiego:)

Jaki rom miałes wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Erlo17 napisał:

Ja mam tzw. syfmiui 7.1.9 i nie wiem czy mogę wgrać 7.3.2.0 tym sposobem, czy raczej nie:

 

Prawdopodobnie po wgraniu 7.3.2.0 zablokujesz sobie tryb edl. Ja bym najpierw wgrał global dev 6.4.14 potem poczekał na zgodę na odblokowanie bootloadera i dopiero wgrywał 7.3.2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze praktycznie można wgrać bez usuwania danych ale jak to potem działać będzie to loteria. Osobiście na androidzie działam od 5 lat, zawsze jak zmieniam rom to instaluję wszystko na nowo (a romy rzadko 2 miesiące u mnie funkcjonują bo lubię nowości testować)  i jeszcze nigdy nie doświadczyłem np tzw battery drain ale to tylko moja opinia, może to przez to że nie istnieję bo fejsa nie mam itp 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2016 o 15:08, musek napisał:

Cześć,

Właśnie zaktualizowałem swoją słuchawkę do wersji 7.3.2.0 Global Stable LHOMIDD i po restarcie w telefonie pojawił się język polski. :)
 

 

też mam ten soft, warto na nim zostać czy lepiej coś innego wgrać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolega ma i ciągle jakieś problemy. Omijać szerokim łukiem.

Dzisiaj nagle zaczął tracić autoryzacje do google play, a potem poszła poczta GMail. Czekam aż dostanie pozwolenie na zmianę romu i zainstaluję mu rom od xiaomi.eu.

Edytowane przez dixer6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...