Skocz do zawartości
  • 0

Coś minimum 5.5"


djmarco83

Pytanie

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z Xiaomi  dużego wyboru to nie masz:

- Mi note / Mi note pro

- Mi max

- Redmi note 3

- Redmi note 2

Wszystko kwestia ceny i ewentualnie co oczekujesz od fona.

Kolego podałeś po prostu za mało danych. Co ci jest najbardziej potrzebne w fonie? czy grasz? czy potrzebujesz kartę SD?

Czy aparat ma być lepszy czy ci na nim nie zależy ? Cena ? itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzisz. Nie wiedziałem stąd się pytam. Widzę, że mi note pro nie ma czytnika lini papilarnych który w sumie mi się przydaje. Co do kasy to nie ma znaczenia. Tylko pytanie czy warto w przypadku note 3 pro dokładać do note pro?

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na przykładzie swojego Meizu Pro5 oraz modemu Huawei.

W modemie mam neta w tmobile. W Meizu abo w tmobile. Będąc w różnych miejscach, na modemie LTE mam a na meizu nie. Dodatkowo na meizu Hspa działa bardzo wolno max do 800kb a na modemie na hspa mam 6 razy szybciej.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, djmarco83 napisał:

Na przykładzie swojego Meizu Pro5 oraz modemu Huawei.

W modemie mam neta w tmobile. W Meizu abo w tmobile. Będąc w różnych miejscach, na modemie LTE mam a na meizu nie. Dodatkowo na meizu Hspa działa bardzo wolno max do 800kb a na modemie na hspa mam 6 razy szybciej.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Widocznie Meizu ma słaby modem wbudowany, to nie jest kwestia 800 bo te są tylko w największych miastach na razie, co wiecej, masz tam też 1800 i 2100, które łapie każdy Xiaomi z LTE... 800Hz głośno się reklamuje, ale szczerze? Dopóki nie zwiększy się pokrycie LTE w Polsce, to 800 będzie nic nie warta... to jest dobre, na wypełnianie dziur w zasięgu, a nie budowania nowego. Przykład z mojego miasta, Mi4 ma ciągle full zasięg LTE w Play, natomiast modem.. ten cóż... potrafi zgubić zasięg, albo zasięg nagle słabnie, czego na Mi4 nie ma. Także 800 bym się nie kierował przy wyborze telefonu. Przynajmniej nie teraz, za 2lata... może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, grizzly napisał:

Na xda próbują odblokować pozostałe częstotliwości. Chyba bez sukces jeszcze.

Z sukcesem, MiNote/NotePro, Mi3/4 i jeszcze jakiś redmi ma odblokowane 800 :).

11 minut temu, tpawel napisał:

W maistach te lte800 prawie nie ma znaczenia, ale juz poza to przez ostatnie pol roku sporo sie tego zrobiło,wiec jak ktos poza miastem duzo czasu spedza to ja bym sprawdzil czy moze nie bedzie sie w zasiegu lte800. Roznica w porownaniu do h+ na u900 jest spora

Nadal jest tego mniej niż być powinno :P. Operatorzy się prześcigają w obietnicach, ale prócz obietnic nic więcej nie ma :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nadal jest tego mniej niż być powinno . Operatorzy się prześcigają w obietnicach, ale prócz obietnic nic więcej nie ma .

W plusie 3,5 kola stacji bazowych-caly poprzedni rok budowali. Reszta zaczela dopiero w tym sezonie.wg mnie tempo jest dobre. Wiadomo chcialo by sie od razu,ale tak patrząc historycznie na implementacje roznych systemow w europie to Polska naprawdę nie ma sie czego wstydzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 minuty temu, tpawel napisał:

W plusie 3,5 kola stacji bazowych-caly poprzedni rok budowali. Reszta zaczela dopiero w tym sezonie.wg mnie tempo jest dobre. Wiadomo chcialo by sie od razu,ale tak patrząc historycznie na implementacje roznych systemow w europie to Polska naprawdę nie ma sie czego wstydzic.emoji1.png

Może i nie ma, ale mało jest miejsc, gdzie jest TYLKO LTE 800, zazwyczaj są też 1800 oraz 2100, także, pasmo 800 nie jest tutaj aż tak ważne. Co innego jeżeli ktoś ma sposobność korzystać z LTE-A, bo to akurat przyjemne :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie ktos mial doswiadczenie ze sklepem geekbuying.com?

Mam juz ustalony model tzn Redmi Note 3 PRO ale ciagle nie moge sie zdecydowac na sprzedawce szczypiac sie z kazdym groszem. Ktos moze korzystal z tego zakupu?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-2GB-16GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362400.html

Pewne tam rzeczy maja? Zadne rebuffy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...