Jump to content

Recommended Posts

Uśmierciłem telefon, próbowałem wgrać wszystko jak w poradniku 

jednak gdzieś popełniłem błąd, telefon się nie włącza. Kombinacje przycisków nie działają. Nawet po podłączeniu telefonu do komputera nic się nie dzieje. Czy jest jakiś sposób na odratowanie go? Nie świecą, żadne diody, a telefon nie wibruje. Nie mam dostępu do fastboot i recovery. Co mogło pójść nie tak?

Miałem syfiasty system miui 77.1 więc postanowiłem zainstalować dev rom, aby odblokować bootloadera, ponieważ na tamtym systemie się nie dało. Podczas, gdy robiłem flasha pojawił się jakiś dziwny błąd i telefon był w bootloopie, odpowiednią kombinacją przycisków włączyłem recovery i jeszcze raz wgrałem odpowiedni rom, nie wystąpił, żaden błąd tyle, że teraz nie potrafię uruchomić telefonu, a żadna kombinacja przycisków nie działa

Jestem ciekaw jak wszedłeś do recovery na zablokowanym bootloaderze. Coś pokręciłeś.

Jedyna metoda to próba wgrania miflashem. Do download mode próbuj wchodzić naciskając 3 przyciski na raz

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

@Adasumizox

U mnie też padł telefon, ale podczas normalnego użytkowania. Tego felernego dnia o godzinie około 11:30 normalnie korzystałem z telefonu, wyciągam 20 minut później z kieszeni i nie działa, nic się nie dało zrobić.

A komputer wykrywa Ci ten telefon w menedżerze urządzeń?

Edited by cincin27
4 godziny temu, skay77 napisał:

Dzięki spróbuje dzisiaj i dam znać

2 godziny temu, cincin27 napisał:

@Adasumizox

U mnie też padł telefon, ale podczas normalnego użytkowania. Tego felernego dnia o godzinie około 11:30 normalnie korzystałem z telefonu, wyciągam 20 minut później z kieszeni i nie działa, nic się nie dało zrobić.

A komputer wykrywa Ci ten telefon w menedżerze urządzeń?

telefon komputer wykrywa jako nieznane urządzenie i cały czas wyświetla błąd

Nie mam pomysłu co się mogło wydarzyć, no może jeszcze kabel można by zmienić. Flashowałem już 3szt Redmi 3 bez większych problemów, ale za pierwszym razem musiałem zmienić kabelek.

Gdzieś się natknąłem na informację, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie, że port na który MiFlash wykrywa podpięty telefon może być przypisany do innego urządzenia i z tego powodu może pojawiać się jakiś błąd. Ile w tym prawdy, nie wiem. Oprócz kabelka winny może być też port USB, musisz posprawdzać różne 2.0/3.0. Ja miałem taką sytuację, że OPO którego miałem komputer widział tylko na USB 2.0, a Redmi 3 jakoś ma czasami z tym problem, a na 3.0 działa normalnie.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...