Jump to content

Recommended Posts

Cześć. Mam problem od kilku aktualizacji problem tzn, bateria znika bardzo szybko sot max 3h, gdzie na wcześniejszych romach było do 5h nawet. Bateria sporo z chodzi nawet jak telefon jest zablokowany tak jak by w deep sleep nie wchodził. Sprawdzałem gdy zablokuje ekran pracuje 1 rdzeń z prędkością ~400mhz nie pamiętam dokładnie. Na poprzednie romy nie chcę wracać.
Optymalizacje miui mam włączone, render 2d na gpu tak samo. Nie wiem o co chodzi strasznie szybko bateria pada. Ma ktoś jakiś pomysł? W razie co mam xposed może jakiś moduł (bezpłatny) ktoś poleci? Cały czas mam włączony przesył danych 3g/lte albo wifi bez różnicy z czego korzystam i tak bateria pada. Na działanie tle pozwolenie ma tylko messenger, historia lokalizacji google wyłączona. Ostatni rom na którym bateria trzymała bardzo dobrze - 6.2.18 aktualnie na telefonie jest najnowszy rom.

Screenshot_2016-05-17-18-00-14_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-05-17-18-00-16_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-05-17-18-00-19_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-05-17-18-00-26_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-05-17-18-00-29_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-05-17-18-00-33_com.miui.securitycenter.png

Zerknij na pasek sygnału i masz winowajcę... gubisz zasięg praktycznie cały czas, a do tego jest on często bardzo słaby... Zmień nadajnik (np. z 3G na 2G).

10 minut temu, Nezumi napisał:

Zerknij na pasek sygnału i masz winowajcę... gubisz zasięg praktycznie cały czas, a do tego jest on często bardzo słaby... Zmień nadajnik (np. z 3G na 2G).

Dobra teraz mam lte ale nawet jeżeli mam 3g gdzie mam cały czas pełen zasięg problem występuje, chyba że winny jest tutaj roaming krajowy i to że telefon przełącza się jak głupi pomiędzy sieciami ;) spróbuje bez roamingu i tylko na 3g jutro i dam znać czy coś się poprawiło. Dzięki :D

Dnia 17.05.2016 o 18:33, maJsterR napisał:

Dobra teraz mam lte ale nawet jeżeli mam 3g gdzie mam cały czas pełen zasięg problem występuje, chyba że winny jest tutaj roaming krajowy i to że telefon przełącza się jak głupi pomiędzy sieciami ;) spróbuje bez roamingu i tylko na 3g jutro i dam znać czy coś się poprawiło. Dzięki :D

Przyczyną było przełączanie się między sieciami i gubienie zasięgu. Teraz bateria trzyma duuużo lepiej sot 4h 43min i jeszcze 25% baterii. Wielkie dzięki za pomoc :) 

• d3tr0 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...