Skocz do zawartości

Xiaomi MI-3 – zbiór informacji


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

no co Ty, ma poważnie optyczna stabilizacje obrazu, taka jak w obiektywach kompaktów itd. kompaktowe aparaty powyżej 600 zl praktycznie wszystkie maja optyczna stabilizacje obrazu.

DIS cyfrowa, OIS optyczna.

LOOK. 

post-1353-0-26221400-1400323182_thumb.jp

1 klasa wg mnie. M3 bije na łeb na szyje.

Gdyby nie ten wyświetlacz i parę innych dupereli N5 byłby idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty, ma poważnie optyczna stabilizacje obrazu, taka jak w obiektywach kompaktów itd. kompaktowe aparaty powyżej 600 zl praktycznie wszystkie maja optyczna stabilizacje obrazu.

DIS cyfrowa, OIS optyczna.

LOOK. 

attachicon.gifIMG_20140321_113631.jpg

1 klasa wg mnie. M3 bije na łeb na szyje.

Gdyby nie ten wyświetlacz i parę innych dupereli N5 byłby idealny.

Ładny kwiatek ale nic nadzwyczajnego. MI3 też taki zrobisz tylko trzeba umieć. Wszystkie telefony mają ograniczone możliwości zdjęć. W MI3 akurat trzeba mieć dobre oświetlenie. N5 nie wyróżnia się tu niczym. Czy to stabilizacja czy inne pierdoły.

 

Popatrz na moje zdjęcia. Wyszły mi całkiem fajnie, nie gorzej jak w N5 a to fotki z ... MI2. 

post-1160-0-83615300-1400344038_thumb.jp

post-1160-0-82957200-1400344046_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie soczewki na sprężynach albo w polu magnetycznym trochę miejsca zajmuje. Czy tam jest miejsce żeby to zrobić prawidłowo? Czy zrobili jakąś sztukę i się chwalą, że jest system stabilizacji optycznej.

Nie mogłem znaleźć schematu budowy tej stabilizacji.

Wysłane z mojego MI 3W

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raf7705 jak byś znalazł schemat to każdy oprócz LG mialby stabilizację optyczna. Zły jesteś ze mi3 nie ma? Stabilizacja optyczna nie polepsza zdjęcia, przy słabych warunkach oświetleniowych gdy ręką nam się telepie amortyzuje drgania. Czyli np. Ty zrobisz ostre zdjęcie mi3 z czasem 1/60 a ja 1/40. Jeśli nie miałby stabilizacji LG zniklo by z rynku światowego.

MIUI_V5/N5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zły, bo ja nie kupowałem telefonu ze wzgledu na aparat. Telefon to zwykła pstrykawka.

Do zdjęć mam lustrzankę i 11 obiektywów, trzy statywy 4 lampy, parasolki, softboxy, blendy itd.

Telefonem robię pstryki jak mi się nie chce sprzętu wyjmować.

Zaciekawił mnie temat stabilizacji optycznej w telefonach właśnie ze względu na moje fotograficzne hobby.

Wysłane z mojego MI 3W

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

chcę zamówić ten telefon:

http://www.ibuygou.com/crazy-discount/

Wybrałem przesyłkę DHL, oczywiście napiszę maila, że to prezent. Z tego co widzę jest to wersja wcdma więc będzie działac w pl? Czy w zestawie jest przejściówka na europejskie gniazdka? Za wszystko wyszło 315 USD, czyli ok. 980 zł po przeliczeniu w paypal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem na kupnie MI3, decyzja podjęta, czekam aktualnie na walutową kartę T-Mobile Bank i jedną wątpliwość mam tylko. 22 lipca premiera Mi4. Sądzicie, że po tej dacie cena Mi3 na ibuygou może spaść? Czy 22.07 to data premiery tylko TD SCDMA i nie wypłynie to na ceny modeli WCDMA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe  mam taki klopot    z taka wiadomoscia od ibuygou.com 

Your address is still NOT OK.
The postcode "99-434 "on you shipping address belongs to DHL remote delivery areas, which means you need to pay another 38 USD to DHL for the delivery. 
In this case, I will highly suggest you to change another shipping address that does not belong to the DHL remote areas. 
Please kindly check here :http://raslist.dhl.com/jsp/first_main.jsp     :mrgreen: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka  dzieki za odpowiedz ,wlasnie kombinuje z lodzia   :???:    chyba  tam pojdzie  bez problemu 


fajnie wrzucilem na sztuke z 10 kodow z lodzi   i tez nic sie nie pokazuje :???:   ale sie wkopalem z tym sklepem   :-P  a siedziba dhlu jest ode mnie  15km     :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...