Skocz do zawartości

Xiaomi MI-3 – zbiór informacji


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz telefonik nie jest takim sobie anonimowym chińskim produktem.... looknijcie w jakim gronie się znalazł

A oto i pełna lista najlepiej się sprzedających smartfonów na całym świecie:

1. iPhone 5s (Apple)

2. Galaxy S5 (Samsung)

3. Galaxy S4 (Samsung)

4. Note 3 (Samsung)

5. iPhone 5c (Apple)

6. iPhone 4S (Apple)

7. MI3 (Xiaomi)

8. Galaxy S4 mini (Samsung)

9. Hongmi Redrice (Xiaomi)

10. Galaxy Grand 2 (Samsung)

zródło http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Opublikowano-liste-najpopularniejszych-smartfonow-Masz-jeden-z-nich,wid,16761072,wiadomosc.html

Wypadałoby poczytać lub poszukać na forum zamiast powielać, już trzecia osoba która to podaje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niedobrze. Na świecie jest jakieś 200 państw? Podali z jakich państw zrobili zestawienie? Równie dobrze mogli (a nawet to zrobili) pominąć kraje azjatyckie oraz wiele innych. Dalej utwierdzasz się w przekonaniu że wyniki są wiarygodne? Gówno, a nie wiarygodne. Tak samo te wszystkie śmieszne statystyki "60% polaków to to, to tamto" na podstawie badań wśród 100 osób najczęściej z tego samego miasta.

"Skończ waść, wstydu oszczędź." :)

Wysłane z już nie mojego HM 1SW

Edytowane przez ddr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Tu faktycznie jest trochę wyjęte z rzeczywistości to zestawienie. MI3 sprzedało się w 10 milionach ale to liczą sprzedaż w Chinach i Singapurze. Owszem, część z tego poszła do nas ale to też się liczy jako sprzedaż w Chinach. Natomiast Samsung to sprzedawał się na całym świecie a nie wiadomo które państwa brano pod uwagę i czy czasem nie jest tak, że telefon A sprzedaje się w 30 państwach, B w 35 a C w 2. 

Bo jakby policzyć MI3 to sprzedał się lepiej jak iPhone 5 - ale w Chinach. Na świecie to wiadomo mniej bo iPhone jest przede wszystkim w USA i Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ale chyba nie możemy porównywać inaczej, jak tylko kraje, gdzie te telefony były w miarę dostępne. Mam wrażenie, że jeśli Xiaomi wejdzie szerzej na rynki światowe (na co się zapowiada) to wartości mogą być podobne lub nawet lepsze. Biorę pod uwagę głównie stosunek ceny do możliwości i jakości tych urządzeń.

Niewątpliwie MI3 dorównuje lub niekiedy przewyższa obecne flagowce, a jest juz na rynku przeszło pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilem nie jestem, ale uważam, że na przyzwoitych słuchawkach (dwa różne modele AKG) i dobrej jakości źródle (AAC w WIMP) muzyka płynąca z MI3 zadowala moje uszy. A jak zapodam sobie utwór HIFI w WIMP, który jest w bezstratnym FLAC, to jest już bardzo dobrze. Znaczenie ma też dobre ustawienie equalizera pod dane słuchawki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość w telefonach jest zazwyczaj przeciętna, nowy iPhone ma układy Cirrus Logic, które są trochę lepsze i przede wszystkim głośniejsze, ale myślę, że dla większości słuchaczy, którzy nie słyszą różnicy między MP3 128kbps a FLAC czy Wave nie ma to znaczenia. Dla nich jakość iPhone jest lepsza bo "jest lepsza" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tu nie miałem na myśli że w MI3 dźwięk jest gorszy. Dla mnie jest świetny ale ja używam do tego ViperFX by lepiej dostosować dźwięk do moich Aurvana. Jednak miałem okazję posłuchać kawałków jazzowych na iPhone to tu byłem pod wrażeniem. A co więcej nie było korektora w iPhone. Więc dźwięk na domyślnych ustawieniach był lepszy jak na domyślnych w MI3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Mi3 zauważyłem dziwne dźwięki w środku telefonu. W górnej jego części. Kiedy puknę np. palcem w górna połowę telefonu od tyłu coś tam jakby brzęczy.. jakby coś tam latało, jakaś sprężynka czy coś.. coś jakby urwanego? 

 

zauważył ktoś coś takiego w swoim MI3?

 

Uprzedzam pytanie - telefon nie upadł mi ani razu, mam go od tygodnia. Oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie krótkie podsumowanie mi3.

Z żadnego telefonu w życiu nie byłem tak zadowolony, jak z tego, bo nie dość że świetny telefon, to super forum, a ja lubię sobie forum poczytać ale jak już coś zakupie, nie przed zakupem, dlatego zaliczyłem awarie SIM. Xaomi pokazuje na co stać Chiny i niech ten poje....y Buzek się wzoruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Jestem nową osobą na forum. Mam zamiar kupić MI3 http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_mi3_smart_phone_snapdragon_800_quad_core_android_4_2_5_inch_2_3ghz_2gb_ram_16gb_rom_13_0mp-5517.html

 

Przeglądając forum nie natknąłem się (albo po prostu je przeoczyłem) na odpowiedzi na pytania ,które chodzą mi po głowie przed zakupem:

- jestem laikiem jeżeli chodzi i modyfikowanie oprogramowania w telefonie dlatego czy jak przyjdzie do nie przesyłka to czy  mogę normalnie korzystać z telefonu , sklepu play,YouTube itp aplikacji? czy muszę coś wgrywać żeby telefon poprawnie działał?.

- Czy należy wykonać jakieś formatowanie baterii czy nie ma to znaczenia?

- Czy ta wersja Mi3 będzie działać w polskiej sieci-play?

 

PS.omyłkowo zamieściłem tego samego posta w innym temacie. Niestety nie potrafię go usunąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi3 mam juz w ręce, pierwsze wrażenia ? 

SUPER  i zeby tak zostało 

 

 

mam jeszcze pytanie, sprzęt kupiłem w ibuygou czy powinienien w srodku pudełka znaleźć jakiś paragon potwierdzajacy zakup telefonu ? tudzież potrzebny pozniej do oddania telefonu na gwarancje ( tfu tfu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Acid zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...