Skocz do zawartości

Totalny laik chce kupić Redmi Note 3pro pomóżcie wybrać który.


afrojohny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chce kupić swój pierwszy telefon xiaomi. Jestem totalnie zielony w tym temacie znalazłem dwie ciekawe aukcje i chciałbym się dowiedzieć którą wybrać: Całkowicie spolszczona
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32-pro-snapdragon-od-reki-i6189922167.html
czy tą i samemu to zrobić:
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32-pro-snapdragon-od-reki-i6069058572.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze morvi.. o ile wgranie nowego romu dla kogos kto cokolwiek kiedys podobnego robil nie jest az takie trudne to niestety czesto sa problemy z kompami, sterownikami itp... a to moze Cie przerosnac.. a z tego co widac po forum to prawie zawsze trzeba samemu przeinstalować rom i prawie zawsze sa problemy...


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych problemów. Jak ktoś potrafi czytać ze zrozumieniem, wie jak korzystać z Google, posiada elementarną wiedzę z zakresu sterowniki, command line, odróżnia Windows 64 od 32, to spokojnie sobie poradzi.

Wysłane z MI5

ZielonyBB a umiesz Ty czytać ze zrozumieniem??? Chyba "afrojohny" napisal ze jest totalnym laikiem...

On przynajmniej napisal pytanie. Bo inni kupili a potem zasrali forum niepotrzebnymi watkami i postami przez co teraz nowym jest b.trudno cokolwiek znalezc..

P.S byles u @afrojohnego w domu ze wiesz ze ma tak swietny komputer ze wszystko zrobi od kopa bez problemow???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiem, i wiesz co z tą umiejętnością zrobiłem ? Użyłem jej do poczytania o Xiaomi, z czym się wiąże decyzja o zakupie telefonu tej marki a nie Samsunga. Zrozumiałem i uznałem że dam radę. Każdy decyduje sam a przy odrobinie dobrej woli, można z laika stać się kim się chce.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zielonyBB napisał:

Umiem, i wiesz co z tą umiejętnością zrobiłem ? Użyłem jej do poczytania o Xiaomi, z czym się wiąże decyzja o zakupie telefonu tej marki a nie Samsunga. Zrozumiałem i uznałem że dam radę. Każdy decyduje sam a przy odrobinie dobrej woli, można z laika stać się kim się chce.

Wysłane z MI5

Kolego nie neguję Twoich umiejętności ale... to co napisali koledzy naprawdę ma sens.  Xiaomi to już 3 mój telefon z Chin w każdym zmieniałem romy i pewna wiedzą na temat systemu Windows,  sterowników oraz cmd.. i komend w nim używanych naprawdę jest przydatna...ale jeśli czujesz się na siłach trzymam kciuki. Jednak najpierw dokładnie poczytaj porady innych użytkowników. 

Edytowane przez asusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem laikiem. Po 2 dniach walki wgrałem Global stable z China Stabl. Mam na 7.2.3.0 Polski więc nie wgrywam spolszczeń i innych wersji. Też jestem laikiem, ale znajdziesz na forum masę pomocnych osób i na pewno sobie poradzisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...