Skocz do zawartości

benchmark AnTuTu


cafe15

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z ciekawości sprawdziłem swoje MI-2S w AnTuTu. I powiem, że troszkę jestem zawiedziony. Przy włączonym Wi-Fi osiągnąłem wynik ok. 25 tys. i wynik nie był najwyższy, chyba jako 3 telefon spośród listy. Po wyłączeniu Wi-Fi wynik był jeszcze niższy, ok. 23 tys. Benchmarki zostały zrobione przy zainstalowanej wersji romu V5 3.9.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiedziony, że nie był pierwszy na liście :-P Myślałem, że MI-2S jest również najlepszym telefonem w benchmarkach. Kiedyś widziałem screen od kogoś na którym było pokazane, że produkt od Xiaomi był pierwszy. Tym właśnie się sugerowałem. Oczywiście jestem BARDZO zadowolony z telefonu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie podkręcałem. To wynik prosto z pudła. Oczywiście jasność na minimum, wyłączone automatyczne dostosowanie jasności, profil wydajny, wyłączone 3G i WiFi (czyli w praktyce tylko to z czego naprawdę korzystam - wyłączając WiFi). Jak włączę automatyczne dostosowanie jasności i ustawię suwak mniej więcej w połowie oraz odpalę WiFi to pokazuje mi trochę ponad 26 tysięcy. Wersja AnTuTu 4.0.2, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodzi na tym forum i bardzo dobrze że powstało. Dzięki waszym postom ustawiłem odpowiednio swój MI2S i otrzymałem wynik w AnTuTu wynik 27954 w tym w MultiTask'u 5100 nie jak wcześniej ok2500-2700. I mam bezpruderyjną satysfakcję przede wszystkim z mojego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mi wyszło ponad 24 000 - z włączonym gps , wifi i auto ustawieniami jakości - pasek do 30%

Potem ponad 25 000 bez wyżej wymienionych

Dodatkowo po włączeniu funkcji samolotowej wpadło troszkę ponad 26 000

Co wy zrobiliście, że macie tak wysokie wyniki ? mam najnowszą aktualizację z micore

Swoją drogą, podczas 3 testu zrestartowało mi telefon i nagle spadł poziom baterii z prawie 50% do ~18%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pobawiłem się w undervolting.

Jeszcze dokładnie "zjadania" baterii nie zbadałem, ale...

Ogólnie bazowałem na napięciach z Nexusa 4, które obniżone zostały jeszcze bardziej w stosunku do domyślnych. Wszystko , wg. poradnika znalezionego na jakiejś stronie.(podobno bateria dłużej żyje). Co się dopiero okaże.

Tyle wyszło cyferek w Antutu, jak w załączniku. Spadek płynności niezauważalny

post-738-13980030855634_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...