Rafaello

Niedziałające aplikacje w tle/lub po uśpieniu telefonu

Recommended Posts

Witam ponownie.

Mam taki oto problem który nie objawiali się ze wcześniejszymi moimi urządzeniami na androidzie.

Mianowicie sprawa wygląda następująco mam Redmi Note3 pro z miuiPolska.

Używam aplikacji do monitorowania aktywności na rowerze : Strava, która na moim wcześniejszym telefonie działała rewelacyjnie i bezbłędnie.

Lecz gdy zacząłem sezon rowerowy 2016 i po przejechaniu pierwszej trasy na Strava app trasa się nie zapisała tak jak powinna, apka wyrysowała trasę po jej przejechaniu rysując ślad GPS w lini prostej tak jak od linijki, a nie tak jak ja ją przejechałem. To samo tyczy się dystansu i czasu jazdy który miał się nijak do stanu faktycznego. Odniosłem wrażenie, że telefon jakby tracił fixa GPS i / lub dane komórkowe.po uśpieniu.

Po kilku dniach ponowna wyprawa i znów to samo :(.
Włączyłem wszystkie opcje które uważam, że powinny być włączone, czyli dane komórkowe, GPS, i dodatkowo  "pływające okienka" których nie miałem wcześniej zaznaczonych - sądząc że to pomoże mimo wszystko po tym jak telefon się wygasił i przeszedł w tryb uśpienia trasa przestała być śledzona i zapisywana :(

Proszę o pomoc w tej kwestii, dodam iż próbowałem jeździć jeszcze na tych aplikacjach: , Runastic Road bike, Navime i efekt jest dokładnie taki sam

Podczas jazdy samochodem mapy google działają bez zarzutu - ekran cały czas włączony.

Dziękuję za wszelkie sugestie i porady w tym temacie.

Pozdrawiam

Dzięki za informacje.

Wcześniej miałem zainstalowany samouczek, ale widocznie nie pamiętałem, że znajdę w nim rozwiązanie mojego problemu.

Teraz już zostanie ze mną na dłużej...

Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.