Skocz do zawartości

Redmi 3 PRO - język polski - jaka aukcja?


dodziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

     nie mogę znaleźć informacji dlatego mam nadzieję, ze Znawcy z forum będą w stanie pomóc. Chcę zamówić Redmi 3 PRO (nie biorę pod uwagę 3 Note ponieważ potrzebuję wyświetlacza 5 cali). Czy w modelu Redmi 3 PRO można wgrać język polski? http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3s-pro-z-polski-3-32gb-gwar-wwa-fv23-i6177728670.html skontaktowałam się z Twórcą tej aukcji i otrzymałam informację, że być może  w przyszłym tygodniu będzie będzie wgrywany język polski (system global) ale póki co to  nie jest możliwe. Nieskutecznie próbuję kontaktować sie z satnetem, jednak tam informace na stronie internetowej xiaomi.com.pl są inne niż na ich profilu na allegro (cena na allegro: 799 zł , cena na stronie: 749 zł. długość gwaracji przez allegro: 24 msc, na stronie - podane jest 12 msc). Na tej aukcji z kolei jest język polski! http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-pro-32gb-snap-616-jezyk-pl-dostepny-i6187140799.html

zważając na powyższe... czy ktoś może doradzić gdzie najlepiej zakupić telefon? zależy mi na zakupie z dostawą z Polski.

Edytowane przez dodziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna chwała. Nawet jak wgrają język polski to będzie to kulawe tłumaczenie, brak jakichkolwiek aktualizacji. Póki co nie ma żadnych wzmianek by miał wyjść global dla ido. Ma wyjść miui8, ale nic nie piszą żeby miał być global. Także zalecam złożyć wniosek o odblokowanie bootloadera i samodzielnie wgrać xiaomi.eu

Aa no i R3 ma 5 cali, nie 3 ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jarekm95 napisał:

@jarekm95 Dzięki, oczywiście chodziło o 5 cali :). Mogę prosic o radę skąd w takim razie info od sprzedawców na Allegro? Rozmawiałam z Panią i otrzymałam  wyraźnie info, iż w przyszłu, tygodniu ma być global dla PL. Druga sprawa: rozumiem, że odblokowanie bootloadera jest możliwe dla tego modelu? Czy tracę gwarancję dokonując takich kombinacji? Pozdrawiam;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, pytaj sprzedawców niech ci podadzą skąd mają takie info. Póki co nie spokałem się z żadną oficjalną informacją. Zdarzyły się osoby, które dostały tel z romem global, ale tak jak mówie to jakiś kiczowy modyfikowany, na pewno nie oficjalny.

Odblokowanie jak najbardziej możliwe, gwary tracić nie powinieneś, ale w razie czego to na gwarancje ślesz sprzedawcy, także jego zapytaj.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mamy już Polski język ale niestety nie w tej formie jaką zakładaliśmy.

Na początku udało nam się wcisnąć TWRP'ka zamiast oryginalnego Recovery ale niestety przyjmuje on tylko romy ze zmienionymi plikami boot oraz recovery.

Dla użytkowników oznaczało by to rozgrzebywanie każdego romu przed instalacją.

Aktualnie instalujemy software "spolszczony" czyli nie Miui Polska, nie Xiaomi.eu ani nie Global.

Spolszczenie ok 90% Google Service zainstalowany. 

Zapraszamy do aukcji:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3s-pro-z-polski-3-32gb-gwar-wwa-fv23-i6177728670.html 

lub 

http://fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-3/113

Screenshot_2016-05-14-11-51-59_com.miui.home.png

Screenshot_2016-05-14-11-52-17_com.miui.home.png

Screenshot_2016-05-14-11-52-32_com.android.settings.png

Screenshot_2016-05-14-11-52-39_com.android.settings.png

Screenshot_2016-05-14-12-26-32_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytają różne fora i rozmawiając ze Sprzedawcami otrzymuję za każdym razem rozbieżne informacje. Czy ktos Kompetentny potrafi powiedzieć jak najbezpieczniej wprowadzić krok po kroku język polski? I czy ktoś wie jak to wyglada z gwarancją w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrudnienia mogą się pojawić tylko jedynie jeśli się nie zna chociaż w minimalnym stopniu języka Angielskiego.

Pojawiają sie bardzo proste słowa jak Brightness, silent, swipe up to unluck... itp :)

Na Globala proszę szybko nie liczyć, Xiaomi nawet nie wspomina o wprowadzeniu Globala na Redmi 3.

Jeśli nawet kiedyś wyjdzie to w pierwszej kolejnosci w wersji Stable bez PL.

Możemy zainstalować pełny Polski od Acida ale przypadkowa aktualizacja może delikatnie uceglić telefon. 

Tutaj jest nasz temat: 

 

Dla zwykłego użytkownika chyba nie ma lepszego rozwiązania niż instalacja softu z poprzedniego postu

 

Edytowane przez Foster Technologies
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Foster Technologies napisał:

Utrudnienia mogą się pojawić tylko jedynie jeśli się nie zna chociaż w minimalnym stopniu języka Angielskiego.

Pojawiają sie bardzo proste słowa jak Brightness, silent, swipe up to unluck... itp :)

Na Globala proszę szybko nie liczyć, Xiaomi nawet nie wspomina o wprowadzeniu Globala na Redmi 3.

Jeśli nawet kiedyś wyjdzie to w pierwszej kolejnosci w wersji Stable bez PL.

Możemy zainstalować pełny Polski od Acida ale przypadkowa aktualizacja może delikatnie uceglić telefon. 

Tutaj jest nasz temat: 

 

Dla zwykłego użytkownika chyba nie ma lepszego rozwiązania niż instalacja softu z poprzedniego postu

 

ten rom ktory pokazaliscie to syfmiui, lepiej go nie instalowac ludziom bo jest mega niestabilny i wiele rzeczy nie dzialalo (przynajmniej mi na rn3pro - typ romu taki sam, poznaje po browserze i tekstach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Foster Technologies napisał:

Na chwile obecną nie ma nic lepszego.

Po wstępnych testach nie jest źle

Jak się pojawi coś lepszego to zmienimy

 

to prawda, mysle ze na en.miui beda sie pojawiac niebawem. Rom od SphinX byl dosyc dobry na lb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...