Skocz do zawartości

Problem z działaniem słuchawki bluetooth


mattrock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z działaniem słuchawki bluetooth Plantronics ML18, w czasie rozmowy dźwięk bardzo przerywa (ja nic nie słyszę jak i rozmówca po drugiej stronie). Z innymi telefonami (Redmi 1S, Motorola Moto G2) słuchawka działa perfekcyjnie dlatego wydaje mi się, że problem jest z komunikacją bluetooth Redmi 3 - Plantronics. Ma ktoś może podobne problemy ze słuchawką bluetooth?

Dodam, że korzystam z MIBanda 1S ale nawet jak z nim rozłączę parę to problem dalej występuje. Sprawdzany prawie każdy ROM począwszy od Xiaomi.eu 7.1.3 na zablokowany bootloader po 6.5.5, na każdym to samo ale mam wrażeniem, że im nowszy tym jest gorzej (na pierwszych dało się jakoś dogadać z drugą osobą).

 

Edytowane przez mattrock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, ale w moim wypadku nie rozlacza sluchawki, ja slysze bardzo dobrze, a osoba po drugiej stronie prawie wcale (rom 7.1.3.0). Myslalem, ze to wina sluchawki, ze zwyczajnie padla, ale nie. Na dwoch innych telefonach te same osoby slysza mnie bardzo dobrze. Tylko na Redmi3 problem. Sluchawka to Samsung HM-1200. Dziwna sprawa... Chyba ten telefon nie nadaje sie do korzystania na nim z sluchawki bt. :P

Edytowane przez mates21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...