Skocz do zawartości

Powiadomienia na ekranie blokady


magyarek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Ustawienia > Powiadomienia > Pokaż ikony powiadomień

Ale to mi ich nie ustawi po lewej stronie, koło zegara? Tam ich właśnie nie chcę mieć. Nie mam nic przeciwko kropeczkom, tylko niech mi przy okazji wyświetla baner na blokadzie :)

A te ustawienia pojedynczo po aplikacjach też nie zawsze działają, nie wiem czemu... 

BTW - czy to ja do tej pory nie zarejestrowałam faktu istnienia ikonki nieodebranego połączenia na pasku (taka słuchawka ze złamaną strzałką), czy ona się faktycznie pojawiła dopiero w 5.5? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, magyarek napisał:

Gdzieś mi to zginęło... Ktoś podpowie, jak ustawić? Teraz mam tylko te takie trzy kropki na pasku stanu, sygnalizujące, że jest jakieś powiadomienie, ale na ekranie blokady cisza i pustka... :P

A dużo masz tam nawyświetlane w tym pasku statusu? Bo jak za dużo i nie ma miejsca na wyświetlenie ikon powiadomień, to wtedy właśnie wyświetla tylko 3 kropki. Spróbuj na chwilę wyłączyć np pokazywanie prędkości transmisji danych, procentu baterii, nazwy operatora i zobacz czy się pojawią ikony zamiast trzech kropeczek. Resztę ustawień powiadomień masz też w menu powiadomienia i podmenu powiadomienia aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie te trzy kropki nie przeszkadzają, wiem czemu są i niech sobie będą, tylko poza nimi chcę mieć pełnowymiarowe powiadomienie na ekranie blokady. Żeby nie musieć ściągać paska, jak zobaczę trzy kropeczki, tylko puknąć paluchem w ekran i przejść do aplikacji :P Wydawało mi się, że było gdzieś takie zbiorcze ustawienie dla wszystkich domyślnie, a raczej dla samego ekranu blokady, ale być może tylko mi się wydawało... 

A apki zewnętrzne nadal mi tych powiadomień nie pokazują. Yaata, Quizwanie... wciąż tylko na pasku, mimo zaznaczenia w ich własnych ustawieniach... :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema.

Przesiadłem się właśnie z Meizu M2 i miałem tam takie fajne powiadomienia na ekranie blokady. Da radę zrobić podobne na Mi5? W opcjach mam zaznaczone powiadomienia na ekranie blokady itp. ale nie wygląda to w ten sposób. Jakiś motyw specjalny czy co? 

S70615-155735.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam mi6 na globalu 8.5 i za cholerę nie mogę ustawić powiadomień messengera i snapchata na ekranie blokady, do tego jeszcze nie pokazują się dymki messengera.

Ustawiłem każdej aplikacji uprawnienia, powiadomienia pływające i na ekranie blokady, dodałem też autostart i dalej powiadomienia są tylko na pasku...

 Szukałem na forum, znalazłem wątek z tym problemem ale tam było to samo co już ustawiałem, ktoś coś poradzi?

Screenshot_2017-08-31-17-25-28-497_com.android.settings.pngScreenshot_2017-08-31-17-24-10-007_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...