Kresek

Brak IMEI i problemy z kartą T-mobile

Recommended Posts

Witam

Dwa dni temu po aktualizacji do 6.5.5 w moim redmi note 2 system zaczął mi wariować, więc pojechałem do sklepu gdzie kupiłem telefon i gość mi przywrócił system do jakiejś starszej wersji (sam mogłem zrobi to w domu, ale aktualnie nie mam komputera). Wszystko normalnie zaczęło działać. Miałem na karcie jedna z aktualizacji które działały mi wcześniej normalnie i zacząłem ją instalować. Oczywiście coś poszło nie tak i system już się nie podniósł. Próba ratowania z backupu nic nie dała. No to stwierdziłem że zainstaluje nowy system i padło na cyanogenmod 12.1. Wszystko ładnie poszło, system śmiga tylko jedna rzecz jest nie tak. Internet z karty sim normalnie działa ale nie mam numeru IMEI i nie mogę dzwonić. Nikt też nie może dodzwonić się do mnie. Włożyłem moją kartę od T-mobile do innego telefonu i wszystko działa. Co dziwne przełożyło też kartę Play do tego redmi note z którym mam problem i normalnie udało mi się dzwonić i wszystko działa. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?  Nie mogę zostawić w nim karty play bo to nie moja :D

@edit

Zainstalowalem jeszcze raz miui oryginalne ze strony miuipolska i tam gdzie powinien byc zasieg sieci wyswietla sie cos o IMEI...generalnie na tym systemie nawet nie moge nic zrobic, juz podczas konfiguracji mi staje w miejscu bo nie moze ustalic lokalizacji.

Edited by Kresek
Poprawka

Straciłeś nr IMEI i dlatego te problemy. Jeśli nie masz backupu nvram to szukaj poradników w jaki sposób przywrócić swój IMEI.

Guest
This topic is now closed to further replies.