Skocz do zawartości

Zamiana (trransfer) danych aplikacji oraz samych aplikacji w dwoch telefonach Xiaomi


nornisio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przejrzałem cale forum, ale nie znalazłem podobnego tematu.

Posiadam 2 telefony: Mi4c oraz Redmi Note 3 Pro, od tygodnia pierwszy używam ja drugi moja kobieta.

Stwierdzilismy dzisiaj, ze lepiej będzie jeśli się zamienimy.

W związku z tym ze wgraliśmy już sobie swoje aplikacje z danymi i swoje ustawienia chciałbym was zapytać czy jest taka funkcja w Xiaomi żeby 'zamienić' wszystkie dane z jednego na drugi i na odwrót. Czy jednak lepiej użyć zewnętrznej aplikacji typu TitanumBackup?

Chciałbym poznać wasza opinie i usłyszeć jakieś porady.

Dzięki za pomoc i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nornisio napisał:

Chciałbym poznać wasza opinie i usłyszeć jakieś porady.

Usuńcie konta Xiaomi na obydwu telefonach. Wymieńcie się telefonami, przekładając karty SIM. Zalogujcie się na swoje konta Xiaomi. Tyle.

Konto jest przypisane do użytkownika (karty SIM), a nie telefonu. Bez względu na urządzenie, przywrócone zostaną historia dialera, sms, kontakty i wszystko to, co mieliście dodane do synchronizacji w ramach kopii zapasowej Xiaomi.

Wszystko powyższe, oczywiście, przy założeniu, że mieliście założone i uaktywnione na telefonach konta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak napisałeś.

Po synchronizacji wszystkie aplikacje zostały po staremu, kontakty się nie przegrały.

Spróbuję napisać inaczej: potrzebuję SKLONOWAĆ telefon Mi4c na Note 3 Pro. Czyli, żeby wszystko było identyczne jak na tym pierwszym, a przede wszystkim aplikacje i ustawienia (w tym google play).

Czy jest jakiś inny sposób? Niestety na Redmi Note 3 Pro nie mam roota ani odblokowanego bootloadera, bo bez 64 bitowego Windowsa nie da się zrobić. W związku z tym program Titanum Backup odpada.

Dzieki za odpowiedzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...