Skocz do zawartości

MIUI 8 na Mi4 Alfa


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

MIUI 8 China Alpha / Experimental ROM
1) Who can apply?
Special team members in the forum, including Super Moderators / Moderators / Intern Moderators / MIUI Fan Site / MIUI News Team / MIUI Designer Team / MIUI Resources Team / MIUI Beta Team (China, Global, India) / MIUI Porting Team / MIUI Device Team / MIUI App Review Team /MIUI Photography Team / MIUI Translation Team members
 
MIUI 8 Global Alpha / Experimental ROM
1) When will the testers recruitment for MIUI 8 Global Alpha / Experimental ROM Testing begin?
We're going to start the recruitment of testers for MIUI 8 Global Alpha / Experimental ROM Testing on:
May 18th. 2016 (Beijing Time Zone)
 
2) Who can apply for MIUI 8 Global Alpha / Experimental ROM Testing?
Every member in the forum

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest funkcja XSPACE. Dzięki czemu tak jakby dublują się aplikacje (wybiera się jakie). Są podwójnie na pulpicie (druga ma dodatkową małą ikonkę). Można mieć dwie te same apki z różnymi ustawieniami. Np. tapatalk na dwa konta (jak ktoś dzieli z kimś telefon). Albo dwie gry czy coś. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ma być? Normalnie wstawiasz kwadratowe zdjęcie, ok ale telefon ma panoramiczny rozmiar to wiadomo, że robi takie powiększenie jeśli fotka ma być na cały ekran. Zrób zdjęcie Adele z mniejszą głową to nie będzie zoomu. Wciaż nie rozumiem problemu z tymi zdjęciami w MIUI. 

Podwójne kadrowanie to dobry pomysł, drugi pomysł to żeby podczas połączenia zdjęcie było też kwadratowe jak w kontaktach i na środku ekranu, u góry byłaby nazwa dzwoniącego a u dołu przyciski odbierania

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pietr napisał:

@Acid jedna prośba. :)

Sprawdź czy w Aparacie działa slowmotion. Bo HDR naprawili. Ale ten problem z slowmotion dalej jest. Tzn. nie nagrywa w spowolnieniu.

Nie wiem ale mam wrażenie że u mnie działa ale trzeba zmienić jakość nagrywania na hd. Na fullhd nie działa ale na hd działa slowmo pięknie. Sprawdzilem przed chwilą.

Wersja miui pl 6.3.3beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam też swoje dojścia u znajomych, którzy pracują w Xiaomi i od nich mam leaki. Stąd Alfa  choć blokadę musieliśmy złamać sami ;p

Też chciałbym się tak ustawić w życiu :D

A będzie może android 6.0 dla Redmi Note 3 Mediateka czy tylko na Snapy?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mmigel napisał:

Nie wiem ale mam wrażenie że u mnie działa ale trzeba zmienić jakość nagrywania na hd. Na fullhd nie działa ale na hd działa slowmo pięknie. Sprawdzilem przed chwilą.

Wersja miui pl 6.3.3beta.

Też pisałem, że u mnie żadnych problemów ze slowmotion to nie wiadomo dlaczego ktoś ten post usunął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imbus bo jak byś raczył zauważyć temat dotyczy Mi4 i MIUI8 a nie wszystkich urządzeń. I na cancro na Androidzie 6.0 wysiadło slowmotion. Więc się pytam czy naprawili to w MIUI8. A to, że Ci na RN2 działa to wiesz... Najbardziej obchodzi. :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2016 o 20:30, Acid napisał:

Ciekawa jest funkcja XSPACE. Dzięki czemu tak jakby dublują się aplikacje (wybiera się jakie). Są podwójnie na pulpicie (druga ma dodatkową małą ikonkę). Można mieć dwie te same apki z różnymi ustawieniami. Np. tapatalk na dwa konta (jak ktoś dzieli z kimś telefon). Albo dwie gry czy coś. 

Czyli coś jak profile ze starego Androida... a wiadomo czy będzie można mieć 2 takie same aplikacje ale różne wersje np. jedna najnowsza a druga sprzed kilku aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2016 o 18:02, maaaciekmaaaniek napisał:

Nie takie multiwindow jak my to rozumiemy

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jak nie takie, to możesz mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie? Bo jakoś inaczej nie potrafie sobie wyobrazić multiwindow jak dwie apki na ekranie w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie takie, to możesz mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie? Bo jakoś inaczej nie potrafie sobie wyobrazić multiwindow jak dwie apki na ekranie w tym samym czasie.

Popatrz na slajdy z prezentacji. Ja to rozumiem tak że jak masz otwarte kilka kart w przeglądarce to możesz zamknąć jedną z nich w menu ostatnich aplikacji a nie od razu całą przeglądarkę. Przynajmniej tak to wygląda

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na slajdy z prezentacji. Ja to rozumiem tak że jak masz otwarte kilka kart w przeglądarce to możesz zamknąć jedną z nich w menu ostatnich aplikacji a nie od razu całą przeglądarkę. Przynajmniej tak to wygląda

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

To działa akurat tak jak w chromie na aosp. No ale pozyjemy, zobaczymy.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2016 o 13:14, Pawel978 napisał:

Jaką nową funkcję uważasz za najciekawszą w MIUI 8 Acid?

Nie mam zdania. No może dodatkowe możliwości przy robieniu zrzutu ekranu. W prawym górnym rogu pojawia się zaraz miniaturka zrzutu i są opcję po naciśnięciu jak share czy edit. To dobrze bo ja często robię zrzuty (jakichś błędów, zmian czy coś) do kolegi przez hangouts i to trochę przyspiesza. Mogę też z miejsca edytować zrzut. Bardzo dużo nowych narzędzi jest w edycji grafiki. Tzn robię zrzut, naciskam na obrazek, wybieram nowy edytor grafiki i tam mam pełno filtrów, efektów czy choćby przyborów jak pędzle, pisaki itp. To tak na szybkiego jak chce się komuś pokazać zrzut ekranu z instrukcją. Co ciekawe ten edytor jest dostępy dla zrzutów ekranu. Z poziomu galerii nie umiem do niego przejść. Pojawia się stare narzędzie do edycji obrazów.

23 godziny temu, Modexo napisał:

A jak kwestia redukcji szumów i możliwości przełączania? I ogólnie jakości rozmów na MI4? 

Brak. Ta funkcja została najwyraźniej usunięta z MIUI. Nie ma już przełączania redukcji szumów. Ona jest i tyle (albo jej nie ma.. trudno powiedzieć)

Dnia 13.05.2016 o 13:11, orzechszek napisał:

Czy na ekranie blokady pojawiła się informacja o następnym budziku?

Nie ma. Chyba nie było nigdy tego w planach nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...