Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max


Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że to ja właśnie i to na dodatek dopiero dzisiaj założę temat o tym urządzeniu.

Dzisiaj pokazali coś większego :)

Ja jako osoba która lubi tel od 5.7" w górę obserwuje go i zobaczę za ile będzie w sklepach do ściągnięcia do PL.

Szkoda tylko, że nie pokazali jakiegoś flagowca co ma min 5.7"

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podstawowa jest niska bo to to samo co redmi note 3 pro. Różnica w cenie wyświetlacza.

Choć wątpię w dostanie 650 za < 250$

Na 652 cena jest jak za mi 5. A procek gorszy. I tu już jest lepszy aparat.

Myślałem nad tym ale jak sobie wydrukowałem model 

http://www.kimovil.com/en/real-dimensions/xiaomi-mi-max-4gb-128gb.pdf

Tu możesz porównać na ekranie jak sobie pierwsze sizing zrobisz:

http://www.phonearena.com/phones/Xiaomi-Mi-Max_id10044/size

To jak dla mnie to za duża bestia.. Na pewno do żadnych spodni się nie mieści. Z redmi note 2 czasem są problemy.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon zacny jak najbardziej. Tylko szkoda że różnica między S650, a S652 jest taka mała. Boję się też że z racji dwóch dodatkowych rdzeniów bateria w wersji ze snapem 652 będzie trzymać krócej niż w 650. Ja bym wybrał snapa 650 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Big00s napisał:

Telefon zacny jak najbardziej. Tylko szkoda że różnica między S650, a S652 jest taka mała. Boję się też że z racji dwóch dodatkowych rdzeniów bateria w wersji ze snapem 652 będzie trzymać krócej niż w 650. Ja bym wybrał snapa 650 ;)

Też się napalam na tę wersję. Wydajność na pewno dla mnie wystarczająca, a na pewno dłużej na baterii pociągnie. No i nie muszę też mieć aż tak dużo pamięci „ROM” (cudzysłów zamierzony), za to ważne że nawet najtańsza wersja ma 3GB RAM. Żeby tak tylko jeszcze wydali wariant bambusowy, to już bym w ogóle zarzucił myśli o MiNote Bamboo ;) Póki co mam dylemat jakiego dawno nie pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latet to się tak nie napalaj, bo doszła info z xiaomi że się w tej cenie nie zmieszczą i podnieśli cenę 650 o 30%!

Miał kosztować < 1000pln ma kosztować między 1200 a 1500pln Miał 1500RMB ma być 1699 RMB za podstawową wersję.

I że wersja pośrednia będzie droższa od Mi 5

Początki były fajne ...

Wczoraj wszyscy w presalu podnieśli ceny. 

279 / 330 / 360 

Tam gdzie jeszcze nie podnieśli... Innymi słowy 1000 - 1200 trzeba będzie po presalu na pewno dać

 

I poza wielkością ogromną wadą tel jest brak usb C I NFC

 

Zaciekawiła mnie za to opcja w 40 sek 

Menu podręczne po przytrzymaniu palca przy prawej krawędzi ?

 

 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, homman napisał:

I poza wielkością ogromną wadą tel jest brak usb C I NFC

Wielkość to akurat dla mnie zaleta i główny czynnik, który mnie do tego modelu przyciąga. Zwykłe USB to też raczej zaleta niż wada (choć USB "C" nie odbierałbym jako wadę), a NFC może dla mnie nie istnieć. Jak widać - każdy ma inne potrzeby i inny punkt widzenia.

No, ale jeśli tak cena skoczy w stosunku do zapowiedzi (póki co na Ibuygou widnieją cały czas te same ceny), to chyba odpuszczę. Szkoda.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no ja miałem zmieniać redmi note 2 na 3... sam o tym myślę bo jeśli poczekam z pół roku to pewnie cena będzie podobna jak teraz redmi note 3 pro 3 /32 zapowiadany był na  1199 RMB.  a mi max na 1499 więc różnica nie wielka.

Tylko że czasem musisz włożyć ten tel do kieszeni po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te porównanie, ale jednak to nie odzwierciedla tego jak widok w dłoni. A co do Note'a, to myślę że jest wart swojej ceny. Wygląd (miałem kilka telefonów Xiaomi i uważam, że Note to najładniejszy telefon Xiaomi póki co), dobre bebechy, hifi to wystarczające dla mnie argumenty, ale nie o tym temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 cm więcej do góry niż opakowanie z szyby redmi note 2 lub 3. Jak masz to w ten sposób najbliżej. Nie masz prawa siasc z tym w spodniach. Do niektórych spodni sie zmieści mi wystaje nawet z dresu. Niby niewiele wiecej niz 5.5 cala a jednak...

Mówię o opakowaniu tego typu :

Podejrzewam że do redmi i innych modeli tel też tej samej wielkości dostawaliście opakowanie z szybką. 

Wiec jak ktoś chce zobaczyć jak duży to jest tel. To właśnie niemal identyczny tyle że do góry ok 1cm

Xiaomi-Redmi-Note-2-Tempered-glass-High-

 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latet to się tak nie napalaj, bo doszła info z xiaomi że się w tej cenie nie zmieszczą i podnieśli cenę 650 o 30%!

Miał kosztować

I że wersja pośrednia będzie droższa od Mi 5

Początki były fajne ...

Wczoraj wszyscy w presalu podnieśli ceny. 

279 / 330 / 360 

Tam gdzie jeszcze nie podnieśli... Innymi słowy 1000 - 1200 trzeba będzie po presalu na pewno dać

 

I poza wielkością ogromną wadą tel jest brak usb C I NFC

 

Zaciekawiła mnie za to opcja w 40 sek 

Menu podręczne po przytrzymaniu palca przy prawej krawędzi ?

 

 

Nie wiem Jak Ci wyszlo 30%skoro mial kosztowac 1500RMB, a bedzie kosztowac 1700. To jest troche ponad 10% a nie 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj sobie cene dla chińczyka..

230$ a 270 to jest .. no dobra 10 15% :)

W dodatku właśnie i buy go zamkneło zamówienia na ten tel... tak że przykro mi.

Telefon z presalu zniknął chyba z każdego sklepu

Pewnie po prostu przekalkulowali i wystawią za 300 bo czemu nie?

Xiaomi staje się znane. I tak powoli zaczynają wszystko podrażać.

Np smart home kosztował 40 -45$ dziś nie znajdziesz za <55$.

Czujnik tmp kupiłem za 9$ dziś wszędzie po 12 15.

Żarówka! to dopiero coś była po 9,99 dziś po 15$

Powerbank 10 000 kupowałem za 12$ dziś po 20$

Lampka do power banku kupowałem po 1,2 dziś po 4$ wołają skurczybyki

Buty kupiłem za 42$ dziś wołają po 55 minimum gdzieniegdzie po 70$ w piątek skończył się presel.

A niemal wszystkie te produkty kupowałem w presalu czyli powinno być drożej.

Niedługo będzie na kartki jak opo

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak się ugryzę w język ... a nie mówiłem ?

Cytat

Pewnie po prostu przekalkulowali i wystawią za 300 bo czemu nie?

310$ za najtańsza wersję..

po kodzie XIAOMIMAXEMI

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Max-6-44-Inch-FHD-3GB-32GB-MIUI-V8--Smartphone-64bit-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-16-0MP-TOUCH-ID-4850mAh-Battery-IR-Remote-Control---Gold-366860.html

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mate 7 i 8 

Xperia z ultra

Samsung galaxy mega  1 2 

Wszystkie za 1000pln i mniej bo nikt tego nie chce i idzie tanio używkę kupić.

Okolice 5,15 - 5,7 cala są niestety najlepsze. Nie bez powodu samsung zmieniał note właśnie w tych granicach i doszedł też flagowcem do tego rozmiaru. Po prostu to optimum kieszonkowo użytkowe. Jeśli uda się w rozmiar redmi note 3 upchać 5,7 cala to będzie optimum. Bardziej się już po prostu nie da.

note 4 5,7

note 3 5,7

note 2 5,5 

note 1 5,3

S7 5,1

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mate 7 i 8 

Xperia z ultra

Samsung galaxy mega  1 2 

Wszystkie za 1000pln i mniej bo nikt tego nie chce i idzie tanio używkę kupić.

Okolice 5,15 - 5,7 cala są niestety najlepsze. Nie bez powodu samsung zmieniał note właśnie w tych granicach i doszedł też flagowcem do tego rozmiaru. Po prostu to optimum kieszonkowo użytkowe. Jeśli uda się w rozmiar redmi note 3 upchać 5,7 cala to będzie optimum. Bardziej się już po prostu nie da.

note 4 5,7

note 3 5,7

note 2 5,5 

note 1 5,3

S7 5,1

Mate 7 i 8 to nie ten kaliber jeszcze, z ultra jest juz stara, galaxy ega ot nie at polka. Z nowszych nie ma kompletnie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logujesz sie na konto xiaomi i patrzysz na status.

Musi byc 100%

Będziesz pewnie musiał uzupełnić chyba z 3 czy 4 hasła zabezpieczające w przypadku zgubienia głównego itp.

Widocznie miałeś tak to to.

Potem jak dostaniesz zgodę wchodzisz na en.miui.com zakłądka odblokuj i odblokowujesz. Tylko sim musi być już w tel który chcesz odblokować.

W faq masz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żona mamy mi note biale i czarne, ja czekam na mi note 2, zona sie napaliła na mi maxa... Kwestie wielkosci pomijamy, torebka, schowek w wozku... Warto zmieniac? Oczywiscie wersja 128

Odnosnie mi note ja nosze w jeansach dzien w dzien, siadam i moze tydzien mi zajelo przyzwyczajenie sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również w piątek odebrałem Mi Maxa. I tak:

  •     wybrałem j. angielski, ale spora część aplikacji jest nadal po chińsku - też tak macie?
  •     nie chcą mi ruszyć Google Play Services - pojawia się komunikat "unfortunately google play services has stopped" - przez to nie mogę dodać konta i Play Google nie działa :(
  •     recovery jest inne (vol up + power) - pojawia się obrazek pokazujący, żeby podłączyć kabel usb do tel - chciałem wyczyścić cache, żeby ponownie zainstalować google play, ale nie wiem jak w tej sytuacji
  •     wersja miui: 7.3 | Stable 7.3.11.0(MBCCNDC)

@redmi2 : możesz mi pomóc z Gapps? Bez tego telefon jest dla mnie średni użyteczny ;)

@markus70: tobie udało się zainstalować Google Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...