Jump to content

Słaba jakość rozmow

energyrm7
 Share

Recommended Posts

39 minut temu, energyrm7 napisał:

Możesz opisać co jak się robirobi? Mój pierwszy telefon z androidem 

cofanie się do 5.12.17 wiąże się z wyczyszczeniem telefonu do stanu fabrycznego. Wrzucasz paczkę, aktualizujesz, przywracasz ustawienia fabryczne i zrobione. Ja bym jednak poczekał, upewnił się, że jakość rozmów to wina telefonu, a nie np. operatora, czy też telefonu 2 osoby.

• 1 year later...

Witam, 

posiadam telefon MI 4LTE, 2 GB RAM, pamięć 16 GB, Android 6.0.1 MMB29M, MIUI 8.6, 7.6.14. Od tygodnia rozmówcy narzekają, że bardzo słabo mnie słychać. Myślę, ze może to być związane z system, przeglądając dostępne aktualizacje MIUI nie zauważyłem nowszej wersji do mojego modelu.  Pytanie: czy można wgrać wersję MIUI dostępną np. dla MI4 c. Jakby ktoś mógł podać link do najnowszej wersji systemu działającej na MI 4LTE byłbym wdzięczny.  

20 minut temu, rafalek111 napisał:

Witam, 

posiadam telefon MI 4LTE, 2 GB RAM, pamięć 16 GB, Android 6.0.1 MMB29M, MIUI 8.6, 7.6.14. Od tygodnia rozmówcy narzekają, że bardzo słabo mnie słychać. Myślę, ze może to być związane z system, przeglądając dostępne aktualizacje MIUI nie zauważyłem nowszej wersji do mojego modelu.  Pytanie: czy można wgrać wersję MIUI dostępną np. dla MI4 c. Jakby ktoś mógł podać link do najnowszej wersji systemu działającej na MI 4LTE byłbym wdzięczny.  

Nie. No i jeżeli to jest "od tygodnia" to ja bym raczej szukał problemu u operatora.

https://miuipolska.pl/download/

36ecf8400a3596c5f50ecf1e61d633f3.png

• 3 months later...
  • 1 month later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...