Sign in to follow this  
cenciak

Hard Brick - Zła wersja systemu przez recorvery

Recommended Posts

Witam was serdecznie,
Chciałem dzisiaj wgrać aktualizację xiaomi.eu przez recorvery. Ściągnąłem ją prosto na telefon z alternatywnego źródła z naszej strony ponieważ z głównego serwera nie chciało się pobrać. Prawdopodobnie wybrałem tam wersję Aqua czyli po prostu nie na nasz telefon (nie zwróciłem uwagi).
Podczas instalacji w recorvery rzuciło mi się najpierw w oczy że nie mógł się zamontować prawdopodobnie o ile pamiętam /factory
Po restarcie telefon już się niestety nie włączył, ani nie pokazuje loga ani zupełnie na nic nie reaguje, po podłączeniu do ładowarki mruga kilka razy czerwona dioda, natomiast po podłączeniu do kompa zostaje wykryte jakieś urządzenie.
Telefon wcześniej miał odblokowany bootloader, może to w czymś pomoże.
Pozdrawiam oraz bardzo proszę o szybką pomoc jeśli ktoś jest w stanie coś poradzić :c

Nie wiem której instrukcji mam użyć już w sumie bo każda odnosi się do innych przypadków. I sam nie wiem już czy to hard brick czy soft brick skoro wynikł z powodu wgrania niewłaściwego oprogramowania. Nie ma możliwości wejścia ani w recorvery ani w fastboot'a.

Panowie czyli muszę sflashować najpierw official stable, poźniej znowu wgrać recorvery i z recorvery miuipolska?

Potrzebna mi jakaś specjalna wersja miflasha czy pierwszalepsza? Jakieś sterowniki potrzebne? Robie to na kompie który nigdy nie miał styczności z tym telefonem.

Przepraszam was z góry za moją niewiedzę ale wole sie 3 razy upwnić już teraz.

Jeśli MiFlash widzi telefon wgraj np. China Dev http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=kenzo&b=X&r=cn&n=

Później wgrywasz TWRP, a na koniec MiuiPolska przez recovery.

Mam nadzieję, że wszystko dobrze opisałem.

Oczywiście doczytaj jak wgrywać przez Miflash i jak prawidłowo wypakować pobraną paczkę z romem China Dev.

Edited by Czeslavo

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this