Skocz do zawartości

Mi5 nie działa (brak jakiejkolwiek reakcji)


mery

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Acid napisał:

Ja bym już nie kupował Mi5. Jeśli bardzo ktoś chce to koniecznie z gwarancją. Aktualnie Mi5 już w sprzedaży jest dużo regenerowanych sztuk.

Z Mi5
 

Mam do kupienia z gwarancją do 0.6.2018 w miui center i zastanawiam się czy to kot w worku czy warto kupić..

19 minut temu, Acid napisał:

Ja bym już nie kupował Mi5. Jeśli bardzo ktoś chce to koniecznie z gwarancją. Aktualnie Mi5 już w sprzedaży jest dużo regenerowanych sztuk.

Z Mi5
 

Od czerwca 2016 niby jeszcze nie padł, nie wiem czy to dobra oznaka czy teraz właśnie jest prawdopodobieństwo że się ucegli....

Edytowane przez Wako1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Acid napisał:

Ja bym już nie kupował Mi5. Jeśli bardzo ktoś chce to koniecznie z gwarancją. Aktualnie Mi5 już w sprzedaży jest dużo regenerowanych sztuk.

Z Mi5
 

To chyba częsta przypadłość końcówki sprzedaży modelu. Podobnie było/jest Redmi Note 3 Snapdragon - w styczniu brałem 3 szt od Goldwaya dla znajomych i wszystkie 3 wróciły do nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zexon72 napisał:

Tego nie wie nikt... 

taki dobry telefon i trzeba traktować jak kota w worku.... :/

szkoda, bo miałem wczesniej redmi note 2 pro i mi4c i najmniejszych problemów z nimi nie było przez okres 1,5roku, aż do sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moj Mi5 Pro jest uceglony tak samo jak u poprzedników w wątku.

Komputer widzi go jako Qualcomm 9008. Ciekawe jest to, że jak podpinam na USB trzymając jednocześnie non stop kombinacje wejścia do fastboot (oczywiście nie mam wejścia do fastboot), to w zależności od ROMa flashowanie systemu w MiFlash potrafi dojść do ok. 1/3 paska. Taki wynik osiągnąłem z ROMem bodajże 7.3.2? Przy wersjach powyżej 8 przeważnie miałem na początku błędy jak koledzy wyżej. 

Czy jest zatem sens dalej coś próbować? Czy mimo wszystko to raczej płyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
[mention=34624]Psychopata[/mention]
Kup Xiaomi w Polsce bo będzie serwis mówili...ale nikt nie przewidział takiego scenariusza.

A bo to rzadko się zdarzają sytuacje że sklep się zamknie albo go zawieszą za oszustwa? Niestety jest to spotykane całkiem często na Allegro że pojedyńczy Janusz Cebula założy swój sklepik powysyła mniej lub bardziej oryginalne telefony i pół roku pózniej zamknie sklep. A gwarancji to często bez wykłócania się nie dostaniesz. Jeżeli chodzi o zakupy to moim zdaniem albo ibg albo sklep w PL ale najlepiej taki z doświadczeniem i blisko twojego miejsca zamieszkania, żeby móc odebrać telefon osobiście i w razie konieczności gwarancji móc się o nią wykłócać. Twarzą w twarz Janush jest bardziej w stanie ulec niż przez internet czy telefon.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PsychopataW razie "W" przed sądem możesz dochodzić swoich roszczeń. O ile miał działalność gospodarczą. Proponuję Sąd internetowy w Lublinie. Małym kosztem naślesz na gościa komornika i odzyskasz kasę za zakup/naprawę sprzętu, Narobisz mu kosztów że się odechce mu oszukiwać...

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest szansa ze bral te telefony od ABCDATA, jeżeli okaze sie ze tak to zrobią mi ten telefon.

Znasz jego aktualne konto na allegro?

2 godziny temu, tpawel napisał:

Po numerze regon można sobie poszukać właściciela. To już był kolejny jego sklep na allegro. Aktualnie ma sklep internetowy ze sprzętem xiaomi.
Ja bym się odezwał tam i spróbował coś załatwić

Wysłano z Redmi Note 4x
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 08:34, Acid napisał:

Ja bym już nie kupował Mi5. Jeśli bardzo ktoś chce to koniecznie z gwarancją. Aktualnie Mi5 już w sprzedaży jest dużo regenerowanych sztuk.

Już trochę dawno pisane, ale z ciekawości zapytam - co to oznacza? Że Xiaomi do ostatnich serii produkowanych mi5-tek montowało naprawione płyty główne z padniętych modeli? Czy oznacza to, że mają większe tendencje do padania :|? Czy może po prostu chodzi o to, że łatwo dostać od chińczyka naprawiany, a nie nowy telefon?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, XiaoRén napisał:


Bo obetną klatkaż w 4k albo softowo będą powodowali eksplozje smartfonów ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Już nie o to mi chodzi nawet, tylko o brak podzespołów. Mi5 to świeży telefon, miał wpadkę z płytą ale generalnie to wszystko ze złej strony. Kupi ktoś teraz z Ali, dostanie refurba i pójdzie zła fama, że się psuje i tym podobne. A biorąc telefon z gwarancją np. w Polsce czy z IBG z wykupionym VATem i 2 letnim serwisem już tak tanio nie wychodzi. Zdecydowanie lepiej dołożyć do nowszego telefonu.

Ale nie dziwię się, kiedyś Xiaomi robiło mało modeli, a teraz...? Ciągle nowe Redmi, Mi, Note i inne, ciągle nowe technologie, głośniki piezoelektryczne, czytniki zatopione w ekran itp. Na każdy telefon po kilka wersji softów, tego nie da się ciągnąć po kilka lat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...