Skocz do zawartości

usługi google play MIUI 5.12.11


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

Dostałem dzisiaj Mi4 z ibuygou. Po włączeniu zaktualizował się do MIUI 5.12.11

Zalogowałem się na swoje konto Google i cały czas dostaję komunikat "Niestety aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana" klikam OK i dalej to samo... Co robić? Restart już robiłem.

I zainstaluj system na czysto, bo czort wie co tam wgrali Ci z ibuygou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

Wiem, że jest tutaj dużo instrukcji, ale... Jestem zielony. Jak się za to zabrać? Z poziomu telefonu?

Zależy jaką wersję androida chcesz oraz czy lubisz testować i sprawdzać, czy ma raczej być i działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tomasz Petrycki napisał:

Ma być i działać;)

W takim razie: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520

5.11.5 lub 5.11.12 pobierasz, model "Cancro", następnie wrzucasz na telefon i instalujesz zgodnie z instrukcją ze strony miuipolska.pl (pobierz MIUI, rozwijasz, instrukcja 2014). Po wszystkim wchodzisz w Ustawienia->Urządzenie->Kopia i przywracanie i dajesz "Przywróć do fabrycznych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

Tylko teraz zrobiłem sobie chyba kłopot. Wszedłem do recovery i zrobiłem reboot do starszej wersji systemu. Teraz mam od kilkunastu minut czarny ekran z logo mi i napisem android na dole. Co kilka sekund pulsują.

bo widocznie tamtego systemu już nie ma/nigdy nie było. Musisz wejść w MiRecovery i uruchomić z systemu, który istnieje, a jak teraz nie ruszy to... zostaje MiFlash lub wgrywanie TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety narobiłem głupot... Po tym jak system ruszył, zainstalowałem 5.12.17 (myśląc co instalacji MM). Zrezygnowałem z MM na razie. Potem (niezbadana jest ludzka lekkomyślność!) zacząłem instalację 5.11.5 przez recovery. Coś tam zaczęło i się skończyło. Po kilku próbach uruchomienia, zrobiłem wipe all. Telefon ruszył, ale z systemem 5.12.11 i nie chce już ruszyć z aktualizacją do 5.12.17. Przez Aktualizację daje zawsze komunikat, ze suma kontrolna mu się nie zgadza itd. Co mnie podkusiło? Ponieważ zaktualizowałem wcześniej do 5.12.17 mam jedną partycję i pewnie z tego są te jaja. Próbowałem z plikiem 5.12.17 bezpośrednio z recovery, ale zaczyna i po kilku procentach przerywa i sygnalizuje błąd. Co robić? Czy MiFlash coś tu pomoże?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

Ach... Czy Flash przywróci 2 partycje?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Nie i zapomnij o tym, zapomnij o 4.4 prócz 5.12.17, po prostu zapomnij. Robisz Flash do najnowszej wersji i na niej siedzisz, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...