Skocz do zawartości
  • 0

Pilny zakup - RM3pro Mi4


szczwany

Pytanie

Witam! Wczoraj padł mi telefon (praktycznie miazga została). 

Korzystam obecnie ze starego samsunga i puszczają mi nerwy. 

Chce kupić telefon z dobrą baterią :) minimum 4h sot z 3G i przeglądarką. Nie gram w gry, oczekuje jedynie dobrej baterii i płynności działania. 

Na forach polecają koledzy redmi 3 pro i rodzine mi4. Co mi polecicie? Jeśli korzystam wyłącznie z internetu, czasami pstrykne fotke kilku dokumentom. W zasadzie to tyle. Fajnie jakby telefon miał chociaż kilka miesięcy gwarancji i to takiej faktycznej.

Dobrze jesli bylby to telefon z allegro, moze byc z chin -zebym telefon dostal do dwóch tygodni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak chcesz faktyczną gwarancję to Technos, albo Accessories4You. Mi4 oraz Mi4c/s to "flagowce" czyli lepsza jakość wykonania, bardziej dopieszczana. Redmi to seria "budżetowa" co nie znaczy, że gorsza, jakość wykonania na wysokim poziomie, po prostu jako, budżetowiec na czymś musiał mieć zaoszczędzone, wiec na pewno znajdzie się jakieś "niedociągnięcie" np. aparat (to tylko przykład, na moje robi zacne fotki). Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko zależy od Twojego wykorzystania. U mnie telefon wytrzymuje 2-3dni, przy 4.5h-5.5h SoT, inni ładują codziennie, dla samej pewności, jeszcze inni co półtora dnia, bo gierki, bo dużo neta, bo słaby zasięg czy coś... Redmi 3 tutaj na pewno wypadnie sporo lepiej,. w końcu 1000mAh na baterii więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...