Skocz do zawartości

Wybieranie głosowe google


Jacek-S

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, NRGizer napisał:

Poprzednio też zadałem pytanie, dostałem odpowiedź w części rozwiązujące problem, chciałem dopytać a post wylądował w koszu i wątek zamknięty.

Ja rozumiem, że na forum musi panować jakiś porządek, ale chyba nie dla samego porządku? Wartość użytkowa też ma chyba jakieś znaczenie?

Raczyłeś chociaż przeczytać posty w tym wątku? Zorientowałbyś się, że za pisanie głosowe odpowiadają usługi Google. I o tym jest ten wątek. Więc należało użyć wyszukiwarki i zadać tu pytanie, a nie zakładać nowy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie to działa...

Nie mam problemu z tym, żeby google rozpoznał tekst, mam tylko problem żeby to *właściwie* dyktowanie włączyło się podczas pisania smsa.

 

Czy w ogóle jasne jest jaki mam kłopot, na czym polega mój problem?

 

 

I tak bardziej ogólnie - ostatnio pytałem o to, jak to zrobić żeby podczas ładowania ekran był cały czas włączony.

Poradziliście mi, żeby włączyć taka opcję w opcjach programistycznych.

Pomijam że to nie do końca daje efekt bo ekran rzeczywiście jest włączony ale ściemnia się tak, że i tak nic nie widać.

Dostałem prztyczka, że temat popularny, że powinienem użyć wyszukiwarki.

Próbowałem i nic podobnego znaleźć nie mogę - zapewne gdzieś jest ale ja nie widzę gdzie... :(

I niby wszystko ok, forum posprzątane a że użytkownik nie  rozwiązał problemu to bez znaczenia... (?) :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Mam problem z głosowymi odpowiedziami przez Google Now. Klikam ikonkę mikrofonu i mówię żądaną frazę, np pogoda w Warszawie albo jak daleko jest do Krakowa. Google Now wyszukuje i wyświetla odpowiedź. Niestety ale asystent głosowy nic nie mówi. W innych telefonach z androidem nie zaobserwowałem tego problemu. Moj telefon Mi6, Wersja MUI 8.5 Global. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj zakupiłem telefon xiaomi note 4 w x-kom. Wszystko zaktualizowane do wersji miui 9 ale Asystent google nie działa tzn nie odpowiada głosowo na komendy. Moja mama ma redmi 4A ale z MIUI 8.5 i działa bez problemów. Też u was nie działa google now ?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem ale z moich obserwacji wynika że zagadując google bez słuchawek mam wibracje i zero dźwięków, jak podłącze słuchawki mam dźwięk ale google nadal nie gada.

Może to coś pomoże .

Z utęsknieniem czekam na rozwiązanie problemu .

 

Edytowane przez Cosma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołączam do grona osób którym nie działa odpowiadanie głosowe. Google now działa i rozumie co się do niego mówi ale nie odpowiada. Mam redmi 4x co ciekawe mój ojcec ma taki sam telefon i jemu google odpowiada np. która godzina a u mnie tylko ją wyświetli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie roota/magiska to możecie spróbować zainstalować moduł z repo Magiska: Google Answers Enabler ewentualnie zmienić wpisy w build.prop: mm.enable.qcom_parser na 3183219

Jeżeli u kogoś Google przemówiło w szczególnych przypadkach to może sprawdzić następujący przypadek: odpalcie Google Now i powiedzcie, żeby zadzwonił do kogoś kogo nie macie na liście. Wtedy powinna być odpowiedź, że coś jest źle. 
Ten bug występuje w MIUI od Nougata, ale takie jest już MIUI, że bug buga, bugiem pogania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...