Jump to content

Synchronizacja galerii z chmurą


Krzysko
 Share

Recommended Posts

Witam. Nie wiem czy dobry dział ale przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Mianowicie włączyłem sobie chmurę Xiaomi i postanowiłem zsynchronizować z nią telefon. Wszystko ładnie pięknie się wysłało, dziś włączam galerię a tu bam, nie ma żadnego zdjęcia na telefonie... Wszystkie zdjęcia zostały "przeniesione" na chmurę i nie mam ani jednego na telefonie. Miał ktoś taki problem? Każde zdjęcie muszę ściągać na telefon jak włączę wifi bo normalnie to się tylko w małej rozdzielczości pokazują, jak nie włączę internetu to zdjęć nie ma w ogóle... O co z tym wszystkim chodzi?

Link to comment
Share on other sites

O to ze pewnie włączyłeś opcje oszczędzania miejsca w pamięci telefonu. Zdjęcia poleciały do chmury a Tobie zostały albo zostać powinny lo res miniaturki. A ze chmura Xiaomi do szybkich nie należy to taki jest efekt.

Tapnięte z Lenovo

Link to comment
Share on other sites

Nie ma tam takiej opcji... Jest tylko "Optymalizuj zdjęcia na urządzeniu" ale to jest wyłączone i było wyłączone cały czas.

 

Edit: Dobra poradziłem sobie w inny sposób, ściągnąłem zdjęcia na komputer za pomocą Mi Cloud Photo Manager i przesłałem sobie z powrotem na telefon.

Edited by Krzysko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...