Skocz do zawartości

Mi band tools vs mi band notify pro


skoczek135

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Wiem, że mogę zostać zrąbany za ten temat, gdyż pewnie wiadomości jest od groma na forum lecz są porozrzucane w tylu tematach, że ciężko połączyć fakty :)

Jestem ciekaw których aplikacji używacie i dlaczego :)

Sam stoję przed wyborem aplikacji do tej magicznej opaski i nie wiem, którą zakupić. Niestety mi band tools jest płatny, przez co nie mogę go przetestować (a nawet szukałem jakiejś scrakowanej wersji, ale żadna nie wykryła opaski).

Czego oczekuje?

1) fajnie by było modyfikować ilość wibracji przy powiadomieniach. Niestety notyfi ma tylko ilość potrójnych wibracji, a niektóre aplikacje tak często dają mi powiadomienia, że wystarczyło by jedno

2) skuteczność działania budziła. Dla tej opcji specjalnie kupiłem opaskę. Niestety mi fit mnie nie obudził dziś. Baaa nawet nie wiem czy wibrował. Nie chciał bym mieć takiej sytuacji w dniu w którym idę do pracy.

Zresztą widziałem, że z mifit budzik wibruje tylko raz trzykrotnie. Wolałbym samemu skonfigurować taką opcję.

3) widzę, że notyfi jak i mi band tools ma opcje ciągłego pomiaru tętna. Chciałbym podłączyć to do endomondo, czy obie aplikacje uda się podłączyć?

Na razie to tyle z wymagań :) co polecacie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mifit nie widzę opcji dla budzika, żeby skonfigurować ilość wibracji. Według mifit dzisiaj głęboki sen był na poziomie 11 minut, reszta to był płytki sen. W ogóle dziwne jest to, że nie wykrył kiedy poszedłem spać, tylko sam musiałem przedstawić zakres w którym poszedłem spać i o której spałem. Tak ma być?

Wychodzi na to, że miband tools jest lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2016 o 16:39, skoczek135 napisał:

U mnie jakoś nie wykrył wczoraj, a używam wersji 1.8.511. Jest jakaś lepsza? 

Ja używam 2.0.10 i poprawnie pokazuje sen, z alarmami tez nie mam problemów.

Do pobrania tutaj (wcześniej odinstaluj starszą wersję):

https://basketbuild.com/uploads/devs/Acid/apk/MiFit2.0/com.xiaomi.hm.health.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Redmi2 napisał:

A po co ?

Na moim Mi Note Pro bez deinstalacji starszej wersji MiFita nowa nie działała poprawnie.

Zresztą odinstalowanie to 2 sek roboty, a danych żadnych się nie traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej już zaczął rejestrować mój sen :)

Niestety dziś mnie nie obudził w ogóle wydaje mi się, że nawet podczas głębokiego snu się ruszam bo rzadko go rejestruje:) według nauki wychodzi, że głęboki sen stanowi zazwyczaj plus minus połowę całkowitego snu, a według aplikacji wychodzi na to, że głównie mam płytki sen :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...