Skocz do zawartości

Nowy Redmi 3 PRO i już problem (wisi logo MI)


nornisio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dziś zająłem się nowo zamowionym Redmi Note 3 PRO. 

Chciałem zinstalować rom miuipolska na ten telefon, oczywiscie posiada on zablkowany bootloader.

Wszystko szlo dobrze, wcisnalem więc w programie MiFlash "FLASH" i pieknie szlo do ok. 30%.

Wyświetlił się komunikat na czerwono " w magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia 0x80070008: max buffer sector is 256 ".

I od tego momentu w telefonie pojawia się TYLKO logo MI i wisi cały czas. Mogę również poprzez prsycisk VOL- wejsc w fastboot. A przy VOL+ w logo z telefonem i bialym kablem USB.

Czy uda mi się go odratować? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Edytowane przez nornisio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nornisio napisał:

Hej!

Dziś zająłem się nowo zamowionym Redmi Note 3 PRO. 

Chciałem zinstalować rom miuipolska na ten telefon, oczywiscie posiada on zablkowany bootloader.

Wszystko szlo dobrze, wcisnalem więc w programie MiFlash "FLASH" i pieknie szlo do ok. 30%.

Wyświetlił się komunikat na czerwono " w magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia 0x80070008: max buffer sector is 256 ".

I od tego momentu w telefonie pojawia się TYLKO logo MI i wisi cały czas. Mogę również poprzez prsycisk VOL- wejsc w fastboot. A przy VOL+ w logo z telefonem i bialym kablem USB.

Czy uda mi się go odratować? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Uda się tylko zapytaj lub szukaj rozwiązania w dziale dla twojego telefonu, bo Redmi 3 Pro to nie Redmi Note 3 Pro. Mam nadzieję, że dobry rom wgrywałeś. W sumie masz trochę lepiej bo do Redmi Note 3 Pro są też romy global z pl które możesz wgrać na zablokowany bl.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...