Skocz do zawartości

Ktory MI4 z LTE?


esurio77

Rekomendowane odpowiedzi

Znasz na tyle angielski aby kupić telefon na stronie po angielsku, ale nie jesteś w stanie wejść na strone wikipedii i sprawdzić czy cyferki pokrywają się z tym co podają...

Obsługuje tylko 2 czestotliwości 1800/2100, czyli w PL obydwie wykorzysta Play, 1800 wykorzysta T-Mobile, Orange i Plus (jak się nie mylę).

Jak z zasięgiem tych częstotliwości to już sobie popatrz na mapki.

Odpada Ci korzystanie z wprowadzanej 800, nie skorzystasz z 2100 i 2600 (też ktoś chyba ma to pasmo)

EDIT:

Tutaj masz pokrycie http://maps.mobileworldlive.com/network.php?cid=30&cname=Poland lecz jego aktualność i wykorzystanie czestotliwosci jest sprzed 2 a nawet 3 lat.

Edytowane przez Bohyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, choć skoro tak Cię bolała, to trzeba było sobie odpuścić. Nie wszyscy są tacy oblatani w temacie, ja się znam na sieciach komórkowych jak krowa na Wielkiej Pardubickiej. Z takim podejściem to forum nie ma sensu. Chcesz odpowiedzieć - odpowiadasz, nie chcesz - nie odpowiadasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, esurio77 napisał:

Dzięki za odpowiedź, choć skoro tak Cię bolała, to trzeba było sobie odpuścić. Nie wszyscy są tacy oblatani w temacie, ja się znam na sieciach komórkowych jak krowa na Wielkiej Pardubickiej. Z takim podejściem to forum nie ma sensu. Chcesz odpowiedzieć - odpowiadasz, nie chcesz - nie odpowiadasz.

Otrzymałeś odpowiedź i masz jeszcze o to pretensje? Boże, co za ludzie, co za świat...

Masz jak byk "FDD-LTE", co więcej wpisując to w Google otrzymamy: http://lmgtfy.com/?q=FDD-LTE+Polska cała masa wyników, a porównać sobie cyferki już chyba każdy potrafi, więc tak, LTE u nas będzie działać...

"Z takim podejściem to forum nie ma sensu", nie Tobie o tym na szczęście decydować. Podobne pytania i wątki mamy tutaj kilkanaście razy w każdym dziale, co więcej forum ma opcję "szukaj", która ułatwia znalezienie potrzebnych informacji. Na prawdę nie ma się co dziwić, że ludzie mają dość odpowiadania po raz 100 na te same pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...