Jump to content

Najprostsza instrukcja wgrania j. polskiego do RN3Pro

KaSkA3eR
 Share

Recommended Posts

Został ci sterownik po samsungu prawdopodobnie i windows nie chce go uaktualnić.

Prawym na to -> Odinstaluj i zaznacz żeby odinstalował też oprogramowanie sterownika, potem wyszukaj ponownie urządzeń (skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu) i zainstaluj prawidłowy sterownik. Jak nie pomoże to spróbuj odinstalować wszelkie oprogramowanie i sterowniki po tym samsungu, restart i jeszcze raz próbuj ze sterami xiaomi.

Odinstalowywałem sterowniki, ale za każdym razem jak podłączam telefon na nowo to się pokazuje kjako  Relink HS-USB QDLoader 9008. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Pokazuje się QHSUSB_BULK  w nieznanym urządzeniu ale nie da się zainstalować Qualcomm HS-USB. Proszę o podpowiedź.

Pod jakim systemem działasz? Jeśli sterownik nie chce się zainstalować prawdopodobnie musisz wyłączyć weryfikację podpisu sterownika i wtedy spróbować ponownie.

Tutaj instrukcja dla systemów windows 8.1 i 10: http://www.howtogeek.com/167723/how-to-disable-driver-signature-verification-on-64-bit-windows-8.1-so-that-you-can-install-unsigned-drivers/

Dzięki za pomoc przy instalacji systemu wszystkim aktywnie udzielającym się na forum oraz wielkie dzięki dla użytkownika primek za dodatkowe podpowiedzi. Po wyłączeniu weryfikacji podpisu sterownika wszystko za działało i cieszę się MIUI.

Pozdrawiam☺

Edited by JanTymosz

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

witam,

Panowie pomocy. Telefon przeleciał z Chin. Chciałem grać nowy ROM według instrukcji z tego tematu i zonk. Tak jak dla niektórych 26s flashowania i stoi.

WIN7 wersja x64

wszystko pościągałem według instrukcji, robiłem tak jak należy i lipa....

nie mam pomysłów

walczę już drugi dzień i zaraz mnie coś trafi..

teraz telefon nie chce się włączyć - stoi na logo MI ...

help

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...