Skocz do zawartości

Najprostsza instrukcja wgrania j. polskiego do RN3Pro


KaSkA3eR

Rekomendowane odpowiedzi

a co tu jest do czytania. jeden jest mediatek a drugi qualcomm.  

Masz rację nie czytaj nic przecież jesteś najmądrzejszy po co w ogóle się pytasz??? Najlepiej wiesz więc po co czytać forum, rób sam i nie płacz później tutaj że ci nie wyszło 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z wgraniem wersji global na Windows 10 . Pojawia mi się jakieś dziwne urządzenie, dołączę później zrzut ekranu.

Spróbowałem na innej maszynie gdyż na laptopie mam com10 zajęty a wyłączenie chwilowe nic nie dawało. Niby poszło wszystko tyle, że wgranie globala u mnie trwało 143 sek, co prawda wypisane, że Operacja ukończona pomyślnie ale nie wiem czy odpiąć telefon. Czerwona dioda nadal miga.

Sent from my Z3 Compact

Edytowane przez Simono_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simono_pl napisał:

Też mam problem z wgraniem wersji global na Windows 10 . Pojawia mi się jakieś dziwne urządzenie, dołączę później zrzut ekranu.

Spróbowałem na innej maszynie gdyż na laptopie mam com10 zajęty a wyłączenie chwilowe nic nie dawało. Niby poszło wszystko tyle, że wgranie globala u mnie trwało 143 sek, co prawda wypisane, że Operacja ukończona pomyślnie ale nie wiem czy odpiąć telefon. Czerwona dioda nadal miga.

Sent from my Z3 Compact

Jeśli masz komunikat, ze operacja zakonczona pomyslnie, to odpinaj, wszystko powinno byc ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poszło, czekam teraz aż pobierze się wersja developer.

Koledzy dlaczego Kraj Polska jest do wyboru, a region jaki niby mam wybrać? Polski brak.

Pobrał się chyba przez GSM, ale na poczatku go nie było.

Edytowane przez Simono_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Simono_pl napisał:

I poszło, czekam teraz aż pobierze się wersja developer.

Koledzy dlaczego Kraj Polska jest do wyboru, a region jaki niby mam wybrać? Polski brak.

Pobrał się chyba przez GSM, ale na poczatku go nie było.

wydaje mi sie ze jest region polska ale jak nie ma to wybierz cos bliskiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie o zgodę wysłałem, czekam na odpowiedź, jednak nie jestem pewnien, czy moge w spokoju przeprowadzać proces na sofcie pobranym z powyższej strony, czy muszę instalować China Dev?

 

Obecny ROM zgłasza się jako MIUI 7 Global 6.4.28 | Beta.

 

Beta to raczej nie to samo co Dev?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, voluu napisał:

Zapytanie o zgodę wysłałem, czekam na odpowiedź, jednak nie jestem pewnien, czy moge w spokoju przeprowadzać proces na sofcie pobranym z powyższej strony, czy muszę instalować China Dev?

 

Obecny ROM zgłasza się jako MIUI 7 Global 6.4.28 | Beta.

 

Beta to raczej nie to samo co Dev?

To jest właśnie global-dev wersja rozwojowa.  Na tej wersji rootowalem 

Edytowane przez asusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, voluu napisał:

Panowie, im więcej czytam tym mam większe zamieszanie w głowie...

 

Czy na ROMie podanym przez autora wątku (z odnośnika: http://en.miui.com/thread-271725-1-1.html ) można odblokować bez problemu bootloader oraz zainstalować TWRP i root?

Bez problemu za pierwszym podejściem odblokowałem bootloadera na Global dev 6.4.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja się teraz zastanawiam czy nie przejść jednak na global stable z global developer którego mam obecnie i w sumie to nie wiem jak to zrobić najlepiej jeżeli jest już w nim język polski a podobno jest. Podpowie ktoś?

Edytowane przez Simono_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować global stable...

ciągle wywala eror couldnt... czy to mi flash, pc suite, zip...

Jakieś pomysły ?

Posiadam aktualnie 7 6.5.12

bootloader zablokowany chcialem wgrac dev. zeby go odblokowac ale wywala te errory...

miui_HMNote3ProGlobal_V7.3.2.0.LHOMIDD_6b50c6f92c_5.1     

http://scr.hu/4myr/qgoqc
http://scr.hu/4myr/rlvim
tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, May 07, 2016 o 11:20, _cntlr napisał:

30stale ne W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia ".

Obecnie posiadam Global Stable 7.2.3.0 wcześniej wgrywany również za pomocą MiFlash.

Wgrywałeś Global Stable 7.2.3.0 tym samym sposobem ?

Zapytam jaśniej - czy podanym tu sposobem można wgrać od razu Global Stable 7.2.3.0? ? bez uprzedniego wgrywania wersji dev. Mam zablokowany  bootloader.

 

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Erlo17 napisał:

Robię wszystko zgodnie z instrukcją, ale nie ściąga mi sterowników i mam 2 wykrzykniki w Menadżerze.  Podpisywanie sterowników mam wył. Windows 10 .64 bit. Co jes ?

 

sreena dorzuć bo tak to trudno coś powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KrzysiekGP napisał:

A po co screen. Nie dociera do mnie jak można się męczyć ze zmianą romu przez kilka dni. Dużo szybciej wydzielić na dysku osobną partycję, zainstalować win 7 jeśli na 10 nie idzie i po problemie - ale jak ktoś lubi ....

Fakt. jeśli nie wydzielanie partycji to zawsze jest virtualka. Jednak u mnie na WIN10 wszystko poszło gładko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...