Jump to content

Google Chrome brak pobierania

Recommended Posts

Rozumiem, poczytam ale i tak się chyba nie zdecyduje, na pewno jest jakieś ryzyko, a jestem całkowitym laikiem w tym temacie. Ale rozumiem że w tej wersji nie ma możliwości normalnej aktualizacji?

Nie wiem co to za byt MIUI EU, który posiadasz, ale jeśli to śmieciowy ROM wgrywany przez dostawcę, to dokąd sobie nie zainstalujesz oficjalnego, stabilnego oprogramowania od Xiaomi (z językiem angielskim i chińskim, bez wymogu odblokowania bootloadera i wgania TWRP) to nic nie zrobisz. Nie wiem, czy wgranie xiaomi.eu 7.1.3.0 (czyli jedynego możliwego do wgrania z zablokowanym BL) coś Ci pomoże, bo sam pracuję na tej wersji i również pobieranie plików z Chrome nie działa. 

Więc zostaje Ci albo rezygnacja z polskiego języka (jeśli taki posiadasz) i zainstalowanie ROMu oficjalnego, albo przejście przez proces odblokowania (które cierpliwie wykonane krok za krokiem nie jest jakoś wybitnie skomplikowane).

...albo rezygnacja z pobierania poprzez Chrome. :P

• Like 1

Pobieranie z Chrome naprawiliśmy dopiero w kwietniu także musi wgrać aktualny dev z działu Pobierz MIUI (oczywiście na odblokowany bootloader) lub nasze najnowsze Stable xiaomi.eu jakie jest.

Wysłano z MiNote

• Like 1

Nie chciałbym nadużywać cierpliwosci, ale czy mógł by mnie ktoś naprowadzić na konkretny temat tego odblokowania bodloadera i jak wgrać to dev. Do redmi3 Bo naprawdę czytam to forum i nic nie łapie, i ważne by był pl. Język. Z góry dziękuję

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...