Roberttt

Xposed instaer czy działa na MIUIPolska

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś z tego korzysta? jesli tak to jakie dodatki instalowac warto- ja w poprzednim tel miale Gravity box.

Zaraz po instalacji  na jest pytanie o Fremework - ogolnie trzeba zrestartowć  tel, tylko czy to juz ktos robił?  bo jest uwaga ze w wypadku błedu moze sie nie uruchomić.

Edited by Roberttt

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

troche sie tym dziś bawiłem, i wyskakuje mi bład w trackie instalacji zip ( prawdopodobnie mam jakos zła wersje)

Mam Redmi not 3 Pro MIUI 7.3   6.4.21   

Moze ktos podpowiedzieć jakie plik trzeba sciagnać by zadziałała i jak zaistalować

Nie wiem czy masz zablokowany bootloader ? Masz Roota ? Osobiście nie mam Redmi Note 3 ale damy radę :)

Okej załóżmy ,że masz Roota ale masz zablokowany bootlaoder lub nie

Ściągnij Flashfire jeżeli nie masz twrp ani innego reovery

Ściągnij paczuszkę do xposed pewnie masz lolipopa 5.1 więc musisz mieć sdk22 a architektura procka jest 64 bitowa więc potrzebujesz tą paczuszkę

Xposed v80 sdk22 arm64

Przerzuć ją na telefon i sflashuj programem flashfire ,który musisz zainstalować na tel no chyba ,że masz twrp lub inne recovery umożliwiajace flash zip

Następnie zainstaluj Xposed installer dla lolipop czyli w wersji alpha 4 

Xposed Installer 3.0 Alpha 4

Teraz wszystko powinno dzialać

Co do Xposed...Wiesz jak to jest dla mnie coś jest warte zainstalowania dla ciebie nie koniecznie ;P

Ale ja używam

Gravitybox , XuiMod, youtube Background , App Settings , Flat Bar Indicators , Flat Style colored Bar

Powodzenia i daj znać :)

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Tak mam androida 5.1 - odblokowany bootloader + root. Mam Twrp Więc flashfire mi nie potrzebny? Jak instaluje ta 1 paczuszkę co podałeś (recover i odrazu instala) czy jeszcze w parę opcji trzeba tam wejść?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ok udało się go uruchomić, ale co z tego nic nie zmienia

Tak pomyślałem może jakies uprawnienia trzeba nadać tym programom?, a co polecacie zamiast gravity box

Jeśli prawidłowo framework się zainstalował, to zainstalowane moduły trzeba jeszcze włączyć wchodząc w Xposed/Moduły i zaznaczając je ptaszkiem oraz zrestartować telefon. Zastanawiam się tylko, po co komu Gravity Box na MIUI. Chyba lepsze by było MIUI Tweaks w tym wypadku.

Edited by mario123m

wszystko mam tak jak napisałes - zaznaczone ptaszkiem i zrestartowane. Wchodze w funkcje Gravity box i nawet po restarcie nic nie zmnienia  

Gravity box w większości jego opcji nie działa na MIUI bo został stworzony dla czystego androida/CM/AOSP. Do zmiany różnych rzeczy w wyglądzie używam MIUI Tweaks i XuiMod. 

Zaczyna mi sie to coraz bardziej podobać, w miare znam angielski ale jak bys mógł powiedzięc co ciekawego mozna wybarać w tym XUImod ( niestety w wielu wypadkach niewiem o co chodzi)

A jak wygląda sytuacja z instalowaniem cotygodniowych aktualizacji MIUI ? Trzeba podczas flashowania ROMu flashować również framework ? I czy ustawienia danego modułu zostają nieruszone po aktualizacji ?

37 minut temu, kosinho4 napisał:

A jak wygląda sytuacja z instalowaniem cotygodniowych aktualizacji MIUI ? Trzeba podczas flashowania ROMu flashować również framework ? I czy ustawienia danego modułu zostają nieruszone po aktualizacji ?

Po instalacji romu z zipa zainstaluj od razu też framework. Jeśli nie zrobisz wipe data to wszystkie moduły i ustawienia zostaną :)

Witam, pytanko w temacie.
Mam RM2 na 4.4, root, twrp i SU.
Zainstalowałem xpoded 2.6.1 z linka powyżej. Zainstalowałem framework, ale żaden moduł się nie ściąga. Po wybraniu "pobierz" na sekundę wyskakuje pasek jakby zaczynał ściąganie I potem znikł. I tak jest z każdym.
Xposed mam dodany w SU.
Wie ktoś o co chodzi?

Pene-talk

Podłączę się, ponieważ nie chcę zakładać nowego tematu. Posiadam telefon Mi4S, wgrany xposed-v87-sdk22-arm64. Zainstalowałem youtube Background i po włączeniu filmu w aplikacji youtube i wyjściu do pulpitu nie odtwarza się video w tle. Ktoś może pomóc?

To jeszcze pytanie podstawowe :) po instalacji i zaznaczeniu modułu reboot?

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Oczywiście że tak, ale problem już rozwiązany. Zmieniałem pokazywaną wersję na eksperymentalną i taką pobrałem i działa.

Ale mam kolejny problem . Chcę pobrać aplikację MinMin guard i gdy klikam pobierz nie chce się pobrać. 

3 moduły udało mi się zainstalować, które są na załączonym zdjęciu wyżej. Na początku miałem ten sam problem ale po paru kliknięciach poszło.

Dnia 9.05.2016 o 17:51, Matixx napisał:

Tu macie wszystko potrzebne aby Xposed działało na MIUI http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html

Ktoś tutaj wcześniej dał linka do wersji z frameworkiem 80 ale jest już wersja 83

Witam

Próbuje zainstalować xposed na Mi Note wg instrukcji z tego linku ale nie rozumiem różnicy pomiędzy sposobami instalacji tak jakby zwykłej oraz systemless... Co to jest to systemless i czy muszę robić roota sposobem z tego opisu czy wystarczy root podany w wątkach z aktualizacjami na MIUI Polaska? 

Ogólnie xposed powinno się stąd do miui instalować http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html Ja mam stąd najnowszą wersję i używam już z rok. Systemless jest to sposób instalacji i zazwyczaj automatycznie jest instalowany przy androidzie 6.0+. Jak flashujecie roota można zobaczyć linijkę "systemless mode detected" czy coś takiego :D Jeżeli nie to na internecie jest komenda na aktywację systemless. A tutaj macie mój xposed: Screenshot_2017-05-16-14-16-30-810_de_robv.android.xposed.installer.thumb.png.d12059533f99a5c7216b1c3a05153bf6.png

Edited by xRetroN